Wpis z mikrobloga

  • 30
@HarvestinSeason

Jechanie po murzynach jak po szmacie za oczywisty brak RiGCZu to nie rasizm


To jest właśnie definicja rasizmu. To co właśnie zrobiłeś to wsadziles cała rasę w jedną szufladkę. Nawet nie 'ludzie z BLM' czy 'przestepcy w USA' tylko od razu jedziesz z murzynami, nawet się nie kryjesz xD
  • Odpowiedz
  • 11
@HarvestinSeason Ja wiem o co ci chodzi. Tylko obnażasz swój własny światopogląd w tej chwili.

Bo nie masz problemu z ludźmi z BLM. Masz problem z murzynami xD

Btw, czy to nie jest znany neonazista, Nick Fuentes na twoim awatarze?
  • Odpowiedz
  • 19
@HarvestinSeason Aaaaaa, czyli to jest Nick Fuentes, który porównuje związki międzyrasowe do seksu ze zwierzętami, jest rewizjonistą holokaustu, chciałby segregacji rasowej.

Już wszystko jasne, jesteś ewidentnie rasistą, już nie musisz udawać xD
  • Odpowiedz
@Ofacet: Nigdy czegoś takiego nie słyszałem, a zrobiłem google search przed chwilą XD Więc jakieś dane z dupy wyciągasz. Fuentes z żydów jedzie tylko po Izraelu i Benie Shapiro, a to słusznie.
  • Odpowiedz
  • 22
@HarvestinSeason
1. Jedz po żydach
2. Mów że holokaust to kłamstwo
3. Mów że związki międzyrasowe nie powinny być promowane
4. Mów że segregacja rasowa w sumie to spoko
5. Chciej stworzyć ethnostate

Co na to brainlet?

AlE nIe mOszE bYC nAzisTOm bo NiE walCZyL w WermaChCie heuhuehuehuehue

A no tak, brał jeszcze udział w słynnym spędzie neonazistów w Charlottesville.

A teraz kończę tę rozmowę. Mnie historia nauczyła że do nazioli się
  • Odpowiedz
@Ofacet:
1. Gada z widzem o pieczeniu ciasteczek jako metaforę do holokaustu, dla beki XD Muh holocaust denying. Równie dobrze mógłbyś się oburzać o teksty Testa o tym, że Hitler był jego ojcem XD
2. Cytuję 'Nie uważam związków międzyrasowych jako niemoralne, nie chciałbym jednak aby była promowana społeczna agenda mająca nakłonić ludzi do nawiązywania takich związków' - o mój Boże toż to nazizm XD
3. Śmieje się z vitimizacji murzynów
  • Odpowiedz