Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EvilToy: no dobra, załóżmy, że gość czuje się kobietą, to jaki jest problem, żeby siedział z facetami w jednej celi? W czym ma mu to przeszkadzać?
Normalnie kobiet nie sadza się razem z facetami bo by było pełno gwałtów, ale on nie ma cipki, więc jaki tu jest problem??
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@EvilToy: wiesz, jestem po tej samej stronie barykady co ty, ale się z tym nie zgadzam. Jakby jeszcze funkcjonowała w pełni jako kobieta, hormony brała itd, jakby serio było widać, że jest trans, to byłbym w stanie to zrozumieć. Ale obecnie to się od mężczyzny nie różni.
Poza tym, wchodzi kwestia uznaniowości i przepisów. Wątpię, żeby wsadzenie do żeńskiej celi byłoby legalne. A nawet jeśli, to jaki byłby wymóg? Co byłoby
@EvilToy czy Margot jest zdiagnozowany przez specjalistów czy po prostu każdy ma uwierzyć mu na gębę, bo tak powiedział? Jeśli nie jest zdiagnozowany to nawet nie ma o czym mówić. Jest facetem i dopóki w papierach ma płeć "mężczyzna" tak będzie traktowany przez policję i urzędników.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EvilToy: Gdyby rzeczywiście chciał zmienić płeć, zrobiłby to też w papierach. Gdyby napakowany Seba stwierdził, że w sumie to on czuje się kobietą i chce siedzieć z kobietami też powinni mu na to pozwolić, bo tak powiedział?
@EvilToy to uczucie gdy ludzie uważają ze areszty/więzienia dla kobiet to luz i mizianie się po rączkach xDdddddd

W rzeczywistości w przybytkach tego typu dla kobiet jest o wiele gorzej niż w męskich. Patusiary co #!$%@?ą to głową mała- jakieś zabawy w 'rodziny' (taki odpowiednik kultury grypsujacych), pobicia to norma. gwałty? A od czego jest kij od szczotki, czy jakiś twardy przedmiot?
Bywa że dwie lochy są wstanie się pobić jak są
Zgodnie z twoim poglądem. Facet który czuje się kobietą powinien przebywać w zakładzie karnym dla kobiet. Wyobrażasz sobie ilu osadzonych zmieniło by swoje poczucie płci?


@Tostownica: To jest słuszna obserwacja, problem jednak polega na tym, że w Polsce nie ma spójnej procedury do zmiany płci. Trzeba skorzystać z osobliwości prawnych i pozwać własnych rodziców. W związku z tym, że ta kwestia nie jest dobrze uregulowana winę częściowo ponosi państwo i powinno
@EvilToy Na wiem, że temat jest szalenie trudny i mi też się ciężko ustosunkować tak w pełni do niego. Ale powiedz, co robić, jak jakiś przestępca na przykład na tydzień przed aresztowaniem zacznie mówić, że jest kobietą. Zacznie się zachowywać dokładnie tak, jak Margot. Gdzie go zamknąć?
Ja mam z Margot problem, bo o ile łatwiej mi zrozumieć ten problem u ludzi, którzy faktycznie prowadzą leczenie hormonalne, ubierają się i wyglądają jak,
@EvilToy: Ale tu chyba ma znaczenie jego biologiczna płeć? A z toalety jakiej ma korzystać? Pod prysznic też z kobietami ma chodzić? Tyko dlatego bo uważa się za kobietę, mamy zignorować jego biologiczne fakty, i pozwolić mu na to, za co normalny facet zostałby zaraz oskarżony o bycie zboczeńcem? A te kobiety nie miałyby prawa się sprzeciwić jego obecności wśród nich? Wytłumacz mi to wszystko proszę.
@EvilToy: Jeszcze jedna ważna kwestia. Na jakiej podstawie mu wierzysz na słowo, bez żadnego testu, badania, bez rozpoczęcia procesu transformacji płci? Logicznie odpowiedz, czy to nie tworzy furtki dla różnej maści zboczeńców? No i na czym polega jego sytuacja z dziewczyną, która jest lesbijką? Jak lesbijka może czuć pociąg do biologicznego faceta?