Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olelek: I co z tego, jak się psują. Dzisiaj się mi właśnie popsuł i blokował tory i nie dało się dojechać do dworca. MPK Wrocław ma przynajmniej rozwinięte zarządzanie kryzysowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomash-pl: popsuł się jakiś konstal na Broniewskiego, który przyblokował za nim 22, 33, 35, które jechały do Dworca Centralnego. Może jest jakiś objazd naokoło, o którym mi nie wiadomo, bo FB ani strona Transportu Miejskiego/ZTM o nim nie informowały. To było rano. We Wrocławiu natomiast nigdy nie zdarzyło mi się, żeby popsuł się tramwaj, którym chciałem jechać na dworzec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jendrej: no cóż mogę powiedzieć - jak się popsuł Konstal na Broniewskiego, to wystarczyło się przesiąść na jakiś autobus, który dowiózłby Cię do Metro Marymont, Metra Słodowiec albo Metra Wawrzyszew, bo nie wiem, która stacja była najbliżej, a metrem dojeżdżasz do Metro Centrum i z buta masz 200m. Pewnie byłbyś szybciej niż tramwajem.

No i na podstawie tego, ze "we Wrocławiu nie popsuł cię sie tramwaj, którym chciałeś dojechać na dworzec"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomash-pl: I cała dusza miasta została sprowadzona tylko do komunikacji publicznej. Powtarzam, nie wiem, jakie tam są objazdy, jakdojade pokazywało mi tylko tramwaje. Warszawa cała po prostu wygląda jak te nudniejsze okolice Wrocławia i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)