Wpis z mikrobloga

Mam problem z kołem w Rockriderze, łożysko w tylnej piaście zaczęło chrobotać, czy jakbym chciał to zareklamować, to muszę cały rower na reklamację oddać, czy wystarczy samo koło? Jest w ogóle sens reklamować, czy od razu nowe koło kupować na jakiejś piaście novatec.
#rower #decathlon #rockrider
  • 10
  • Odpowiedz
@MatiJas1231: znajomy to przerabiał, po roku zmienił rower, ciężko coś w nim ulepszyć. Koła owszem, te są spoko, tylko zastanów się czy byś nie chciał amora zmienić w najbliższym czasie na coś co jest amortyzatorem, jakiś powietrzny, a nie tylko uginaczem. Wtedy zapewne kupisz taki ze sztywną osią, a te koła tego nie mają.
Więc mógłbyś na razie kupić tylko tylnie koło najlepiej używkę, albo jednak poczekac na ten serwis.
  • Odpowiedz
@Ant-Man: Generalnie mam go dopiero od 2 miesięcy, a jeśli chodzi o sztywne osie, to nigdy nie miałem z nimi nic wspólnego i nie wiem czy bym ich potrzebował czy nie, zawsze szybkozamykacze miałem i było git.
  • Odpowiedz
@MatiJas1231: znaczy czy ich nie potrzebujesz czy potrzebujesz to one są i po prostu poprawiają jazdę na rowerze, już chodzi o sam amor, wkrótce poczujesz potrzebe lżejszego amora który pracuje jak powinien więc lepiej się przygotowac.
  • Odpowiedz
@MatiJas1231: powietrzny Suntour XCR chyba najtanszy jaki da to chyba 400zł za nowy, potem jakiś RS Recon albo coś to można za 600-700 wyrwać, a to już dobry amortyzator. Z prostą rurą do btwina to jeszcze taniej, bo od tego się odchodzi.
  • Odpowiedz