Wpis z mikrobloga

Siema mirasy, szukam produktu który ogarnie sztywne dłuższe włosy, bez połysku. Szczególnie zależałoby mi zeby po ulozeniu wlosów przytrzymał on je troche przy skórze, nie nadając dodatkowej objetosci wlosom. Wcześniej uzywalem goldwell roughman i byl ok ale trwalosc uzyskanego efektu nie byla zbyt dluga no i sam chwyt tez nie byl specjalnie mocny. Cos w rozsadnej cenie polecacie? #wlosy #pomada #modameska
  • 6
@Krol_Dzielni: a polecasz cos konkretnego? Jeśli chodzi o wodne pomady to trzeba je aplikowac na mokre wlosy?
I w ogóle tak żeby spróbować, np. Wodny uppercut 18g to będzie mini próblka czy starczy na miesiac/dwa?
@wazaw: nie, na suche. Ale trzeba liczyć się z tym, że robią tzw. skorupę, czyli usztywniają włosy. Restylizacja w ciągu dnia jest możliwa przy pomocy mokrego grzebienia. Przy użyciu takich pomad włosy są ulizane. Jeśli na tym Ci zależy.
A jaki przedział cenowy? Z tańszych to ten Uppercut Deluxe, ale nie miałem go więc nie wiem jak działa. Reuzel Red, wg producenta średni połysk i chwyt. U mnie był połysk naturalny
@Krol_Dzielni: Ulizane w sensie wyglądają jak mokre, tak jak po umyciu? Trochę mnie zniecheca to pojecie skorupa, chyba ze to taki nieznaczny efekt suchego zlepienia jak np po zastosowaniu lakieru