Wpis z mikrobloga

Szukam smartfona do tysiąca złotych. Moje wymagania:
- 4GB ram, najlepiej 128GB pamięci
- podzespoły - nie znam się, gry mają chodzić, ale nie grywam w żadne pubg czy fortnajty na ultra więc nie potrzebuję niczego z najwyższej półki.
- bateria - potężna bateria, często widzę jakieś smartfony 6 cala z 2-3000 mAh, takie coś to padnie po 5 minutach na samym ekranie.
- nie od chińskich producentów
- ekran FHD, najlepiej poniżej 6 cali, ale niestety takich już nie ma (szukam od ponad roku, i mój stary telefon już coraz bardziej odmawia posłuszeństwa). Nie wiem gdzie takiego byka będę trzymał, w kieszeni to się na pewno nie zmieści.

Mam wrażenie że nie mam dużych wymagań, a jakoś nic nie mogę znaleźć. Jedyne co wygląda poprawnie to Motorola Moto Power, ale nie ma 128GB pamięci i ma całkiem spory ekran, zastanawiam się czy warto.
Też chciałbym mieć pewność że wezmę coś wartego zakupu, gdzieś słyszałem że smartfony drożeją a ich jakość wcale nie rośnie.

#smartfon #smartfony #telefony #telefon
  • 7
@k3lt: Wygląda akceptowalnie. Ale nie zaprzeczam że te nowe telefony w ogóle mi się nie podobają. Cieniutkie, ogromne ekrany, przecież to ma być mobilne i wygodne urządzenie. Niektóre telefony apple mają przyzwoity rozmiar ekranu ale musiałbym sprzedać nerkę, i przy okazji podzespoły też nie są jakieś niesamowite.