Wpis z mikrobloga

#gej #lgbt #lesbijki #teczowepaski #lesbianboners #reinkarnacja
#spirytyzm
Że jako jestem wyznawcą tej filozofii życia wytłumaczę wam w logiczny sposób skąd się biorą takie "zboczenia".
Zacznijmy od tego że jak wiadomo (albo nie wiadomo -to do sceptyków( ͡~ ͜ʖ ͡°) ) dusza nie posiada płci...a więc de fakto wybiera sobie płeć w jakiej chce się rodzić... I teraz weźmy pod uwagę taką sytuację że dusza w większości wcieleń była kobietą...a więc kochał głównie mężczyzn...i tak jej upływały kolejne reinkarnacje ale po jakimś czasie dusza stwierdziła...że jednak czegoś jej brakuje... że się nie rozwija...nie wie co to znaczy być facetem....Postanawia wcielić się tym razem w ciało mężczyzny...aby się rozwijać również w tym aspekcie swojej duszy... ale co tu pojawia się problem...duszyczka nie wypracowała sobie pociągu do płci damskiej...baa wręcz przeciwnie nadal jakoś ciągnie ją a już właściwie nie ją tyko jego( ͡~ ͜ʖ ͡°) do mężczyzn i co się dzieje staje się gejem dodatkowo jeszcze to nie jest przypadek że tak się dzieje Baa dusza ta wiedziała że tak może się stać i dlatego też postanowiła urodzić się w rodzinie typowych #bekazkatoli którzy się śmieją z gejów i lesbijek aby nauczyć tą rodzinę pokory i tolerancji...do tego typu zachowań.

ps. I to drodzy wykopki powinno dać wam do myślenia ale co wy tam możecie wiedzieć...
wystarczy obserwować świat aby po prostu zauważyć że jest wiele takich aspektów i ciekawych powiązań które udowadniają że reinkarnacja jest po prostu faktem ¯\_(ツ)_/¯
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rade86B: Kościół to mafia działająca "legalnie", bo chroni ich prawo i to wiadomo nie od dziś. Odrzucili wiele tez/teorii/dawnych nauk uznając za "brednie" i "nieprawdę" zaś np ten spirytyzm nie odrzuca nauk chrześcijaństwa, więc chyba coś na rzeczy musi być.

Czyli, jeśli w poprzednim życiu byłem jakimś brygadzistą brygady do budowania mostów w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mogło się to przełożyć na moje teraźniejsze życie, że nie chce skończyć jako robak tylko rozwijać się zawodowo?
Zastanawia mnie jedno czy jak poleciałbym w te miejsca do Stanów to czy będę miał jakieś Deja Vu czy coś podobnego, że "pamiętam" te miejsca"(?) ( ͡° ʖ̯ ͡°)

dlatego warto uczyć się wszystkiego
  • Odpowiedz