Wpis z mikrobloga

@enforcer: ja nie jestem LGBT, ale po tym jak PiS i konfa robią z nich podludzi i wmawiają, że to nowa komuna - mimo że sami więcej mają wspólnego z komuną - stoję po ich stronie i stał będę, #!$%@?ć konserwatywne wysrywy wykopu elo
  • Odpowiedz
Tak, tak. Rzecznik wszystkich osób homoseksualnych powinien was przeprosić że istnieją i że śmią śmieć być traktowani z szacunkiem a nie jak tęczową zarazę.
@enforcer
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@enforcer: bardzo wygodne jest takie stwierdzenie, tylko ze wychodzi z błędnego założenia ze gdyby LGBT "przekonywało do siebie ludzi" (cokolwiek to znaczy) to konserwy reagowałyby jakoś inaczej xD otóż nie, nic by to nie zmieniało, nienawidziliby(-ście?) homoseksualizmu tak samo, tylko z innych powodów
  • Odpowiedz
@CyfrowyD Czyli po kontrowersyjnych czynach niewielkiej grupki osób LGBT, dochodzisz do wniosku, że tak powinno być - żeby mieli znacznie bardziej ograniczone prawa od reszty społeczeństwa?

Nie słyszysz od gejówo postulatach, które są Tobie bliskie z tego samego powodu, dla którego nie słyszysz o takich postulatach od księży czy skoczków narciarskich. To ludzie, czyli zbiór własnych doświadczeń i przekonań. To, że gej chce równouprawnienia w kwestii chociażby związków pasterskich, nie oznacza, że nie chce by zrównać wiek emerytalny.

Prawdopodobnie osoby legitymujące się tęczową flagą powielą ostatnie działania, może pójdą o krok dalej, czego życzyłby sobie PiS, wtedy też będę krytyczny dla takich działań, ale nigdy nie powiem, że LGBT zasługują na gorsze traktowanie tylko z tego powodu, że ich seksualność różni się od mojej. To kwestia przyzwoitości oraz moralności na miarę XXI wieku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@enforcer: Na równe prawa trzeba sobie jakoś zasłużyć i zachęcać do siebie #!$%@? z wykopu? XD Ty mnie na przykład zniechęcasz do siebie takim #!$%@?, to co, odbierzemy ci trochę praw, nie będziesz miał nic przeciwko, nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@korin_:

ale nie są to wszyscy ludzie LGBT

LGBT to w ogóle nie ludzie tylko ideologia, aktywizm i polityka. Ludzie to są jednostki homo, trans, bi którzy mają różne interesy i często nic ich nie łączy, nawet poglądy co do polityki. Bywa, że trans, gej czy lesba jednocześnie jest aktywistką LGBT ale wsadzanie wszystkich do jednego wora to głupota. Kolektywizm jest szkodliwy, zarówno ten prawacki, jak i ten lewacki.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Nie uważam, że powinni mieć ograniczone prawa, ale będę je mieli współpracując z przestępcami gdy sami jako grupa są w mniejszości. Sami się marginalizują przez takie akcje. W dodatku jeszcze jest tak, że 1 osoba robi dymy na dzielni, a kolejnych 100 szuka dla niej poparcia i miesza się w to niepotrzebnie. Nikt tej osoby nie zamknął za preferencje seksualne. Z twojej wypowiedzi wynoszę, że powinienem mieć gdzieś LGBT,
  • Odpowiedz