Wpis z mikrobloga

Jeśli byłbyś neutralny to nie podchodziłbyś tak emocjonalnie do żadnego z wymienionych.


@PiccoloColo: na tym skończyłem czytać, wybacz, kompletny bullshit, tylko po to by zamknąć usta
  • Odpowiedz
@szpongiel: doczytałem dokładna definicję ideologii i mogę Ci przeznac rację, że można to nazwać ideologia.

tylko, że tutaj to pojęcie (ideologii) jest na tyle szerokie, że można je rozumieć zarówno jako próbę zmianu porządku jak i walki o równe prawa (które jeśli osoby LGBT otrzymaja nie wpłyną na prawą pozostaleej części społeczeństwa).

Moim zdaniem nie ma logicznych argumentów za tym, żeby dwoje dorosłych ludzi nie mogło decydować o sobie i sformalizować swój związek w majestacie prawa. (Jedyne przeszkody to kulturowe i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korin_: choć nie jestem przekonany czy to aby na pewno jest do przodu jak w przykładzie z Kopernikiem, to nie jestem przeciwny takim związkom i wbrew pozorom nie o nie się tu rozchodzi. Gdyby to było tylko o tym, to w jakim celu ideologia i aktywizm LGBT wciąż tylko rośnie w państwach gdzie takie związki od dawna są usankcjonowane prawnie?
W każdym razie dzięki za pochylenie się nad tematem i
  • Odpowiedz