Wpis z mikrobloga

artykuł z zeszłego roku, myślę że po cyrkach jakie odwaliło ostatnio lgbt podejście Polaków do nich się zmieniło na gorsze.


@enforcer: nawet jak ktoś daje ci dowód to go marginalizujesz tylko po to zeby nie przyjąć tego argumentu do siebie. Po prostu nie dyskutujesz po to żeby zbliżyć sie do prawdy, dyskutujesz po to żeby jeszcze bardziej utwierdzić się w tym co sobie wymyśliłeś jeszcze przed dyskusją. W taki sposób
  • Odpowiedz
@CyfrowyD Jak mieliby skutecznie współpracować z rządem, który na ich kosztem robi brutalną politykę? Jako mniejszość mają się ukorzyć przed niwyedukowanym społeczeństwem? Uważam, że każdy człowiek posiadający odrobinę zdrowego rozsądku i empatii stwierdzi, że LGBT powinni mieć większe prawa niż dotychczas i można tak twierdzić będąc jednocześnie hetero.
"Sami się marginalizują przez takie akcje" Mówisz o tych kilku osobach czy całej mniejszości seksualnej? Powtarzam, byłbym prymitywem, gdybym stygmatyzował całe LGBT ze
  • Odpowiedz
  • 0
@TurboDynamo w zeszłym roku nie było takich cyrków jak w tym roku więc dla mnie to żaden dowód, w zeszłym roku mogło tak być, a Ty widzę mocno trzymasz się tego zeszłorocznego artykułu jako wyznacznika poziomu tolerancji w Polsce więc to Ty okopujesz się w swojej oblężonej twierdzy, a nie ja.
  • Odpowiedz
Żeby nie było. Uważam, że działania tej garstki osób rzeczywiście mogą być szkodliwie dla całego LGBT, ale tylko dlatego, że żyjemy w kraju, gdzie ludzie nierozsądni i podatni na najbardziej miałkie manipulacje wybierają nam władze.
Niemniej ocenianie całej grupy przez pryzmat jej promila jest barbarzyństwem na miarę naszych czasów i kultury.
Potępiać agresję? Owszem. Stygmatyzować całą grupę ze względu na wybryki garstki osób? Nigdy.
  • Odpowiedz
Ty okopujesz się w swojej oblężonej twierdzy, a nie ja.


@enforcer: nie okopuje się w oblężonej twierdzy bo to nie ja robie fikołki logiczne. Ja wierzę badaniom. Równie dobrze to ja moge dac argument ze tegoroczna nagonka na LGBT tylko zmobilizowała wyborców pisu i konfederacji do nienawiści(czyli tych co i tak byli przeciwko) a reszta została zmobilizowana to wsparcia. I bedzie to tyle samo warte co twoje zdanie na ten
  • Odpowiedz
  • 0
@TurboDynamo no to wierz zeszłorocznym badaniom, mój wpis jak i komentarze wynikają z aktualnej obserwacji wydarzeń, reakcji mediów i reakcji ludzi, nawet po moim nic nie znaczącym wpisie(który sobie dodałem, bo po prostu mogę wyrazić swoje zdanie) widać jak wiele osób zgadza się z tym co wkleiłem.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: #!$%@?, a co z neutralami, ludźmi chcącymi spokoju i normalności, którzy rzygają jak nie pisem, to po, jak nie narodowcami, to pedałami, jak nie imigrantami, to wirusami, takich właśnie się zraża, typowych normików, ale i resztę ludzi z poglądami, ale bez skrajności, na wykopie zwanymi symetrystami w tych wojenkach skrajnych debili
  • Odpowiedz
@FotDK Jeśli byłbyś neutralny to nie podchodziłbyś tak emocjonalnie do żadnego z wymienionych. Owszem, władza ma wpływ na Twoje życie i masz prawo wyrazić swoje zdanie i emocje na jej temat, co jest bardzo uprawnione.
Nie wiem jak się mają narodowcy do LGBT, bowiem narodowcem się zostaje, a kimś bycie chociażby gejem jest determinowane genetycznie. Zatem gej żyjący w państwie homofobicznym, gdzie ewidentnie nie jest równouprawnionym obywatelem, daje mu argumentacje by
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Ja to w sumie jestem zdania, że zarówno aktywiści prawej strony czyli tam prolajfy itd. i aktywiści z lewej to rak bo jak ktoś ma konserwatywne albo wolnościowe gospodarczo poglądy to się go uosabia z szurami albo ONRem, a jak ktoś skręca w lewo to jebs działacze lgbt. I to też jest tak, że to są głównie wielkomiejskie głównie Warszawskie afery. A to wszystko powinno być robione bardzo delikatnie
  • Odpowiedz
@enforcer ale jeśli rozmawiamy o tym, że jakaś część społeczeństwa musi przekonywać do siebie reszte, to to już jest dewiacja. Wszystko stoi na głowie. Dramat jakis
  • Odpowiedz
@MatPL1122 Jednak trzeba tu wspomnieć, że to działania prolife często bezpośrednio szkalują osoby LGBT, a do tego chcą zakroić jeszcze bardziej prawo aborcyjne. LGBT chce równych praw i póki co brakuje im do takich dość dużo.
No i w dalszej części się w pełni zgadzam. Agresywna walka o swoje prawa i wpływy pozycji raczej w polskim społeczeństwie nie mają wielkiej siły przebicia, jedynie mogą wzmocnić opozycyjne elektorat i zradykalizować się na
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Lewicy jako partii politycznej chyba nie zostało nic więcej jak ugrywanie czegoś na bawieniu się tak samo w sprawy światopoglądowe bo jednak jak ktoś ma kolokwialnie w dupie LGBT i sprawy mniejszości ale jest takim socjalistą z krwi i kości to nie pozostaje mu nic innego jak głosowanie za PiSem, a znów jeżeli ktoś nie ma socjalistycznych poglądów, jest raczej liberałem z dużego miasta albo gdzieś blisko tego i
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Ja napisałem, żeby nie współpracowali z przestępcami a Ty na to odpisujesz, że sugeruję, aby współpracowali z rządem. WTF. Nikt nie karze im się upokarzać, po prostu oczekiwałbym, że nie będą przestępcami (jak gościu np. niszczący mienie).
  • Odpowiedz
@enforcer: sam jestem mega daleki od rozwiązań siłowych i nachalnych, które preferuje część przedstawicieli LGBT. Tworzą sobie tylko grupę ludzi, którzy wcześniej nastawieni neutralnie czy sceptycznie, po prostu powiedzą - spieprzajcie. Czy ich podejście jest skuteczniejsze od spokojnego i rozważnego? Może...
  • Odpowiedz