Wpis z mikrobloga

@CzajnikZniszczenia: przeciez sam napisales ze to tylko kawalek materailu wiec nie wiem o co Ci chodzi. Nagle ta flaga coś oznacza? Poza tym sierp i mlot tez wedlug tworcow oznacza rownosc i braterstwo a pod jej bandera zabito miliony osob. To ze Wy sobie powiecie ze ta flaga oznacza to i tamto to jeszcze nic nie znaczy.
  • Odpowiedz
@Radek41: W Polsce przed profanacją obiektów kultu przed lewicą chroni policja, w Meksyku czy Brazylii muszą to robić sami katolicy.

W Biblii jest napisane wprost: sodomici popełniają ciężki grzech a małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny.

Nanoszenie flagi lgbt na Chrystusa jakoby ten "był za lgbt" to jawne robienie #!$%@? z logiki.
  • Odpowiedz
@Leninzone: jak to z dupy? Tutaj jedni atakują religie innych bo wedlug nich jest zła. Tak samo było w Niemczech 80 lat temu. Na szczescie u nas jest cywilizowany kraj gdzie porzadku przed radykalnymi ugrupowaniami strzeze policja.
  • Odpowiedz
konserwatyści


@JerzyKulej: Z łaski swojej nie wycieraj sobie konserwatyzmem swojego konterfektu, ty akurat jesteś najzwyklejszym prawackim pulpetem z wypoku, nie mającym czegokolwiek wspólnego z wykwintnym konserwatywnym chateaubriandem. Delikwent twojego pokroju notorycznie potykający się o podstawy ortografii, o znikomej wiedzy na jakikolwiek temat, doprawdy nie jest reprezentantem jakiejkolwiek szerszej idei, niezależnie od jej charakteru. Sorry za pewien brak kurtuazji, ale ty serio jesteś mocno przyciężkawy intelektualnie i jak przystało na przyciężkawego
  • Odpowiedz
No i super, jestem pewien że ci wszyscy policjanci nie mogliby być wykorzystani lepiej i na pewno na ich braku dyspozycyjności nie ucierpi żaden człowiek, który np jest w danej chwili napadany ani nic, wszystko super i tak trzymać xD
  • Odpowiedz
@MaxxkissMe: Podoba mi się selektywne cytowanie historii w celu udowodnienia tezy. To, że Polska dawniej nie robiła wielu okropnych rzeczy, które robiły kraje zachodnie nie ma żadnego znaczenia DZIŚ, skoro dziś tamte kraje dojrzały i tego już nie robią, a my się cofamy
  • Odpowiedz