Wpis z mikrobloga

Mirki, wiecie co jest słabe? Kiedy lubicie swoją pracę, w której zawsze czuliście się dobrze, staracie, się a w ostatnim czasie Wasz szef każdego dnia próbuje Wam udowodnić, że jesteście bezużyteczni. I słaby jest jeszcze moment, kiedy wiecie, że to szefowi #!$%@?ło się w głowie, ale mimo to naprawdę zaczynacie się zastanawiać, czy nie staliście się zwykłym pracowniczym badziewiem (,)
Przeżywam dzisiaj taki dramat.
#pracbaza #smutek
  • 4
@grayjedi: szczerze, to nawet nie wiem gdzie jest granica mobbingu, ciężko mi ocenić czy to już, czy jeszcze.
Dodatkowo, jako że mam stanowisko kierownicze, to dostaję jeszcze przykaz, że mam wywierać na pracownikach presję i oni mają czuć ciśnienie. Ciśnienie, które absolutnie nic nie zmienia w kwestii wydajności, a powoduje #!$%@? i dodatkowo pogorszenie relacji między nami.
@xaro: no właśnie nie, umowę mam jeszcze na rok, chciałam nawet na dniach
Ciśnienie, które absolutnie nic nie zmienia w kwestii wydajności, a powoduje #!$%@? i dodatkowo pogorszenie relacji między nami.


@rozowatoxa: sama sobie odpowiedzialas. taka zagrywka, zebyscie nie mysleli o podwyzkach, tylko na walczeniu ze soba