Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kismeth: Ja nosiłem jednorazową 3 miesiące. Nie żeby chroniła bo i tak nie chroniła, tylko żeby covidianie się nie p------------i. Od czasu kiedy noszę tą jedną maseczkę zaliczyłem ze 30 imprez i kilka tinderówek - nadal żyję i mam się świetnie. No dobra, kilka razy ją wyprasowałem parownicą żeby nie oddychać gównem : ( ͡° ͜ʖ ͡°) aaaa na dwóch czy trzech imprezach, w tym stypie
  • Odpowiedz
@SlenderCzester: pandemia istnieje, ale ten wirus to żart xD pewnie jest 5x tyle zarazen co potwierdonych przypadków, do tego zdecydowana większość stwierdzonych przechodzi bezobjawowo lub czuje się jak by miała przeziębienie XD To jest zwykła grypa, która pewnie już z nami zostanie. Gdyby patrzeć na statystyki ilości śmierci w Polsce pewnie byś nawet nie zauważył wyraźnego wzrostu odkąd zaczęła się korona
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth: cebula, bo jak wymieniam maskę tak jak napisano, po 8 godzinach, czyli moje użycie od pon do pt to cebula? Ty pewnie maszynką jednorazową golisz się jeden raz, tak?

@przegrany_przegryw: nie kupuję jednorazówek do golenia, więc nie odpowiem, ale widzę, że cebula siedzi w tobie mocno po tym twierdzeniu. Maseczkę jednorazową noszę łącznie nie dłużej niż godzinę. P----------y też myjesz po użyciu? XD

Maseczka jak na foto
  • Odpowiedz
Dzisiaj byłem w Galerii handlowej i najzabawniejsze były spojrzenia „niezamaskowanych”, coś w stylu „haha panikarz” aż ochroniarz jednego nie z**bal ze bez maseczki wypad. To jest serio głupota, taka totalna. To tylko pare minut w maseczce - i jeśli jest chociażby jeden procent szansy ze to pomoże to warto. Zamiast głupio manifestować swoje przekonania. Ciężko to pojąć. Co gorsze coraz więcej ludzi ma takie podejscie i przez baranów wszyscy będziemy zaraz siedzieć
  • Odpowiedz