Wpis z mikrobloga

Z penetracji tego otworu musiałem niestety zrezygnować ze względu na mój rozmiar.

Trasa ekstremalna w Jaskini Niedźwiedziej w Sudetach odwiedzana jest tylko przez 100 osób rocznie podczas gdy na zwykłą turystyczną trasę wchodzi aż 350 osób dziennie. Jeżeli jesteście ciekawi dlaczego tak jest to zapraszam do mojego znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/5639647/najbardziej-klaustrofobiczna-trasa-turystyczna-w-polsce-jaskinia-niedzwiedzia-1/
Ostrzegam jednak osoby z #klaustrofobia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#penetrujedziury #ciekawostki #podrozujzwykopem #podroze
KawiakJones - Z penetracji tego otworu musiałem niestety zrezygnować ze względu na mó...
  • 77
  • Odpowiedz
Szaleństwo. Kawiak Jones znajdź sobie inne hobby np. szydełkowanie, bo coś takiego, to zgon od samej myśli, że można tam utknąć na amen. Straszna śmierć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mysle ze bys wszedl tylko doswaidczenia ci brakuje, praca oddechowa, przesuwanie sie gora dol i bys sie zmiescil, tym bardziej z glowa przeszla.


@FreeSpartacus: wal śmialo kris, jak co to znam podstawy reanimacji #pdk
  • Odpowiedz
@KawiakJones:

Ze zrozumieniem sensu robienia takich rzeczy jest tak, że ci co nie rozumieją i tak nie zrozumieją, a tym co rozumieją nie trzeba tłumaczyć :P


Nie do końca, sam lubię rzeczy, które ludzie nie rozumieją. Mam również sytuacje ryzyka utraty życia, ale robię to dalej. I często spotykam się z niezrozumieniem, więc potrafię zrozumieć Twoją pasję. Ja potrzebowałem tylko motywu, moim jest adrenalina, Twoim ciekawość i chęć odkrywania. Satysfakcjonuje mnie
  • Odpowiedz
@KawiakJones: Szanuję za taką pasję. O ile sam bym tam nie wszedł tak mam podobnie gdy stoję przy radarze Duga. Normalnie mam lęk wysokości ale tam adrenalina (albo samogon) robi swoje co kończy się wejściem na szczyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz