Wpis z mikrobloga

@taknie: Jak mowie, srednio jestem w temacie bo ostatnie kilka dni malo w haxa gralem.

Ale jak juz stawiacie stol dla siebie to chociaz to napiszcie jak dajecie linka ze chcecie sie zgrywac. Zeby nie bylo sytuacji ze ktos otwiera orlika, poki jest malo osob (nie macie skladu) to wszyscy graja, wybierane itp. A jak w koncu wam sie team zbierze to zmiana zasad 'my gramy ciagle i losujemy sobie
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: To mi nie przeszkadza, nawet nie odpowiadalem pozniej, a wiadomo tez tam potem podogryzalem jak strzelil podobnie czy cos :D ale ogolnie jest ok, nie On pierwszy i nie ostatni, chodzi mi o to, zeby powiedziec po prostu, jak keidys byl turniej w haxa i pisali robimy sobie sparing, jak chcecie wbijajcie, to wtedy wiara moze poczekac i tak jak mowi: @taknie: to ma byc frajda i
  • Odpowiedz
@wszyscy_tu_obecni:

Spokojnie.

Jestem jedną osób która częściej zakłada serwery. Prawdą jest, że od 2-3 dni jak zbierze się na serwerze 3 z drużyny którą zgłosiliśmy, to chcemy grać razem w jednej drużynie. W momencie gdy gramy na wybierane składy - nigdy nie zagramy razem, bo zostaniemy porozdzielani, a nie o to nam
  • Odpowiedz