Wpis z mikrobloga

@gresiu12: Jakiś czas temu zrobiliśmy z @Pan_Slawek taką zajebistą akcję. Ktoś mówił, że to nagrał, ale nie wiem czy nie trollował. To nie byłeś przypadkiem Ty? Moja najlepsza akcja w życiu i chętnie bym to obejrzał.
  • Odpowiedz
@amp: Hmmm nie wiem, ja dwa razy nagrywalem. Raz byla #!$%@? gra a za drugim razem mi sie nie zapisal plik.

Zreszta te moje nagrywania i tak poszly w cholere bo robilem formata i zapomnialem je zapisac na pendrivie.
  • Odpowiedz
@parachutes: zawsze moge zagrac, ale wynik jak mowilem raczej pojedynku jest znany i zapowiada sie nie po mojej stronie, ale kto wie :)

Co nie oznacza ze dobra osoba 1vs1 jest tez tak samo dobra w 3vs3 chodz zapewne duzo to pomaga i na odwrot, osoba slaba 1vs1 np ze slabym atakiem, moze w 3 vs 3 byc bardzo dobrym bramkarzem i dobrze zaasytowac wiele razy i byc wtedy nie zastapionym czlonkiem druzyny :)

@rpawelek: Chwala Ci za to ze zakladasz serwery, bo gdyby nie Ty, to juz w ogole by byla pewnie
  • Odpowiedz
@porque: Spoko. Tylko sytuacja gdzie ktoś czekał i my przegraliśmy zdarzyła się może 1-2 razy, więc uważam, że za duża "afera" jak na wyjątek.

Robiłbym na 9 osób gdyby się dało i wchodziłyby całe 3, ale niestety.

Jeżeli o samo pauzowanie chodzi to zauważ też, że jednak maksymalny czas oczekiwania to 3 minuty. My (znaczy osoby z tej drużyny, co chcemy zgrać) i tak w 99% jesteśmy wybierani do innych
  • Odpowiedz
@rpawelek ps. nic nie wiedzialem o nagrywaniu, pare razy ktos wspomnial, raz @gresiu12 co chyba wlasnie @amp sie pytales czy to nagral, ale pomyslalem ze sobie tak nagrywacie dla siebie, zeby zrobic kompilacje:) a potem to nie wiedzialem o co chodzi, i zeby starac sie wlasnie zgrywac jakies ciekawsze akcje, dopiero od Ciebie slysze pierwszy raz :D

Jak zwykle wyszedlem na buraka >.<

____

Dziekuje za ta dyskusje, mam
  • Odpowiedz
@rpawelek: ok rozumiem, akurat trafilem na ten okres, a tez za dlugo nie gram, bo zazwyczaj dziwnym trafem jak wchodze, to wszyscy koncza gre(chodz dzisiaj nic takiego sie nie stalo i wczoraj :D, bo plus jest taki ze chyba dluzej gracie jak macie te sparingi:)), albo odbeda sie 2-3 mecze i zamykany jest orlik :D Dziwne, chyba jednak jestem antyhaxbalowcem :D

I sorki wyszlo tak ze wylalem gorzkie zale i
  • Odpowiedz
@Pan_Slawek: Prawda, nie wiem czy widziałem kiedykolwiek taką akcję, a co dopiero samemu ją stworzyć! Nacisnąłem strzał jak nawet jeszcze nie wiedziałem czy na pewno podasz :D Pięknie to wyglądało.
  • Odpowiedz
Witam, kto tam pisał, żeby oznaczać serwery, na których gracie sobie sparingi miał rację, bo nie zawsze akurat mam ochotę upokarzać team ligowy. Dzięki @mateuszo za zawołanie, od teraz śledzę flejm, skoczę po popcorn i czytam.
  • Odpowiedz