Wpis z mikrobloga

@porque: pff, ja ogolnie uwazam, ze powinni grac sparingi z kims mocniejszym, ja nie jestem zadnym wymiataczem, a pare razy udalo mi sie z innymi slabeuszami z nimi wygrac. My popelniamy bledy, a osoby grajace w lidze nie beda juz robic takich podstawowych bledow i dupa z takim zgraniem ;)

@Masakrator2142: ej, przeciez Cie nie atakuje! czasami jest tylko przykro innym osobom, ktore sa spectors, bo liczyli, ze w nastepnym
  • Odpowiedz
@amp: o to mi chodzi :) o tym drugim serwerze, nie slyszalem i nie widzialem :) A co do gry, do stylu gry, to tak jak mowisz popieram Cie w stu procentach :) A juz szczegolnie ostatnie zdanie, podpisuje sie rekami i nogami, a jeszcze potrafia to wykorzystac na swoja korzysc :)

I dzieki za info kto gra w lidze :)

@Masakrator2142: calej atencji jakiej potrzebowalem, to juz sie wszyscy
  • Odpowiedz
@Pherun: no z kryciem to u nich faktycznie nie za bardzo :) Atak nie powiem bo w miare, to znaczy podania, klepka i strzaly, wiadomo nie wszystko wchodzi, czy w swiatlo bramki, ale obrona lezy i kwiczy, to znaczy nie zbyt mocna, moze nie koszmarna, ale tez nie dobra, po prostu mierna :)
  • Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi, ale sie wypowiem.

Jesli chcecie sie zgrywac to robcie sobie wlasny pokoj i grajcie z randomami a nie oglaszajcie tego na mikro. Bo wszyscy chca grac na rownych zasadach, a polowa gra ciagle bo sobie team zalozyli.
  • Odpowiedz