Wpis z mikrobloga

Skończyłem grę Erica, która była ostatnio w PS+, poniżej mogę znajdować się spoilery.

Bardzo lubię takie "filmowe" gry, gdzie Twój wybór ma faktyczne znaczenie. Detroit: Become Human, jest moją ulubioną grą tego typu. O Erice wiedziałem że gra jest bardziej filmowa niż inne gry tego typu.
I wiecie jak się bawiłem?
Jak na grzybobraniu, a byłem na takim raz w życiu i to dawno temu, do tej pory nie zdecydowałem się na powtórkę z tej frajdy...
Lubię filmy, lubię też kino klasy B ale Erica to kino klasy C.
O ile początek jest dość intrygujący to im dalej, tym gorzej. Grę skończyłem raz, resztę zakończeń obejrzałem na youtube.
Youtube to odpowiednie słowo w tym momencie, ta gra to taki interaktywny film, który był kiedyś modny w tym serwisie, oglądałeś minutę materiału, a potem klikałeś kafelek który odpowiadał Twojej decyzji i znów oglądałeś trochę materiału. Tak właśnie się czułem w tej "grze".
Mimo przejścia i obejrzenia możliwych zakończeń tak na prawdę nie dowiadujemy się:
- kto był dobry, a kto zły
- co tak na prawdę działo się w piwnicach, a dokładnie w czerwonym pomieszczeniu
- co stało się z matką bohaterki
- czemu przed śmiercią każdemu leciała krew z nosa

No i ogólnie robienie fikołków z logiki.

Nie polecam, mimo że to około półtorej godziny "zabawy", nudziłem się strasznie.
Liczyłem na krótką ale wciągającą historię po objerzeniu zapowiedzi tej gry, no cóż nie wszystko wszystkim musi się podobać. Wierzę że gra spodobała się wielu odbiorcom, mnie niestety niekoniecznie.

#ps4 #erica
źródło: comment_1596743053USazwW0OKwCJ9RKFbEjlzB.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: trochę późno, ale mogę podzielić się swoimi własnymi przemyśleniami co do zadanych przez Ciebie pytań ( ͡º ͜ʖ͡º)

1."kto był dobry, a kto zły"

Ludzie z psychiatryka byli źli, wykorzystywali pacjentów i eksperymentowali na nich żeby przewidywać przyszłość i zrobić serum posłuszeństwa. Tamta zabójczyni była poniekąd dobra, chciała zemścić się na oprawcach swoich i matki Erici.

2."co tak na prawdę działo się w piwnicach, a