Wpis z mikrobloga

@natxd nie o to mi chodzilo, raczej do tego tylko jestescie zdolni jesli ktos mysli inaczej niz kutangozerca - trzeba go wysmiac i obrazic. Ale wiklac w to niewidomych? Nie masz honoru tak jak twoi koledzy ale w waszych sklotowych szeregach to jak widac norma.
@anallizator nie mam do czokolubnych randomow zadnych pretensji. To oni maja pretensje do innych ludzi ze nie reaguja entuzjastycznie na kazda ich #!$%@? zachcianke. To nie jest przedszkole.
@defkor:

co zrobisz, jestem dumny z tego ze nie mialem na to wplywu i urodzilem sie bialy, nic z tym przegrywie nie zrobisz ¯\(ツ)/¯


Mam dla ciebie złą wiadomość cumplu. Jako p0lak jesteś tak samo biały jak algierski poganiacz wielbłądów ¯\_(ツ)_/¯
to moga ci troche nie pasowac do wygladu twojego ojca ktorego tu opisales


@defkor: Cytuję " do tego tylko jestescie zdolni jesli ktos mysli inaczej niz kutangozerca - trzeba go wysmiac i obrazic."

Masz papiery na to #!$%@?? xDD Jedyne co robisz, to obrażasz, ale jest to też twój wielki zarzut do lewactwa, że nic innego nie potrafą :D Ja #!$%@?ę, i jeszcze coś tam burczysz o inteligencji xDDDDDDD
@anallizator nie no gdybym chcial z inteligentnymi ludzmi porozmawiac to nie w tym watku i na pewno nie probowalbym robic tego z toba XD jesli poczules sie urazony to ciesze sie bardzo, robisz to samo tylko ktos ci musi o tym powiedziec bo sam to w trzy zycia tego nie zrozumiesz XD
@defkor: Cóż ciężko dyskutować z kimś kto sprowadza bycie białym do posiadania rudych włosów i uważa to za obszerną wiedze XD

@anallizator: Ot najcięższy argument lotnego umysłu dumnego przedstawicia białej rasy w postaci nieśmiertelnego "twój stary" ¯\_(ツ)_/¯

Chłopina chciał by ale nie może...
jesli poczules sie urazony to ciesze sie bardzo


@defkor: Człowiek z IQ na poziomie rozmiaru mojego fiuta, nie może mnie obrazić. Nie słódź sobie pajacu xD Wywlekam tylko na wierzch twoją hipokryzję, śmieszny cieciu :D Wiem, że "intelygentnom" dyskusję, prowadzisz wyłącznie z osobnikami na swoim poziomie, gdy możecie się wzajemnie lizać po jajkach.
@anallizator w tym watku nie wspominaj wiecej o swoich upodobaniach sypialnianych albo zostaniesz zablokowany. Co jest miedzy toba i twoim partnerem zostaje miedzy toba i twoim ojcem. Nikt nie chcial tego wiedziec.
w tym watku nie wspominaj wiecej o swoich upodobaniach sypialnianych albo zostaniesz zablokowany. Co jest miedzy toba i twoim partnerem zostaje miedzy toba i twoim ojcem. Nie chcemy tego wiedziec.


@defkor: xD Przecież ty jesteś jedyną osobą w tym wątku, która non stop usilnie nawiązuje do homoseksualnego seksu z własnym ojcem. Czyżby wspomnienia z dzieciństwa wychodzą mimowolnie na wierzch, które poprzez projekcje chcesz usunąć z umysłu? :)
@anallizator piszesz o moim #!$%@?, wyzywasz mnie w moim watku od pajacow, cieciow. W miedzyczasie piszesz o swojej knadze i lizaniu jaj. Serio? I ty mi takie pytania zadajesz? Wroc moze do szkoly i naucz sie czytac bo reprezentujesz soba naprawde juz totalne niziny spoleczne.