Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dzień dobry!

Po wielu podejściach do aut używanych zrezygnowana zaczęłam myśleć o kupnie nowego. Celowałam w "niezawodną", niedużą Toyotę Yaris hatchback, z silnikiem hybrydowym, ale stara generacja już niedostępna a nowa... no, nowa, droższa i jeszcze nieznana.

Czy moglibyście polecić mi jakieś inne, tego typu autko?

#samochody #motoryzacja #hybryda
  • 12
  • Odpowiedz
@k1nqa: Tak patrzę po otomoto, to sporo jest nowym yarisów poprzedniej generacji, rzeczywiście dzwoniłaś do salonu i się pytałaś czy mają wyprzedaże poprzedniej generacji? Wiadomo, gotowe konfiguracje, ale jednak dostępne od ręki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crow7422: hybryda, małe, ale potrzebuję 2 foteliki z tyłu wstawić i mieć trochę bagażnika,więc Aygo czy Citigo Skody odpada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Horaccy: właśnie, przepraszam, małe uzupełnienie:

jako, że to moje pierwsze nowe auto w życiu i liczę jeździć nim kolejne naście lat, to wymarzyłam sobie automatyczną skrzynię biegów (i hybrydę). :D

I tak, bylam w dwóch salonach, pisałam do kilkunastu w okolicy i nigdzie nie mają. Ale i stock (?) mają jeden na kraj, więc jak tam nie ma, to nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crow7422: Albo źle widzę, albo nie ma w sprzedaży nowych Aurisów na stronie Toyoty? Ale też pewnie i droższy, bo większy "rodzinny"...
  • Odpowiedz
@k1nqa: nie wiem jak budżetowo celujesz w yarisa ale strzelam że niewiele drożej wyjdzie Hyundai Ioniq/ Kia Niro (przy porównaniu uwzględnij wyposażenie bo zwykle jest "na bogato" u Koreańczyków
  • Odpowiedz