Wpis z mikrobloga

@gorfobrut: nop to 1-10 nowych przypadkow tez powoduje wyplaszczenie, szczegolnie jak baza jest 40tys przypadkow. Zreszta niewazne, nie ma co tutaj wchodzi w szczegoly. Wyplaszczenia nie bedzie jeszcze przez dlugi czas tak czy siak
  • Odpowiedz
  • 1
@Zizioz

jak krzywa może się wyplaszczyć, skoro krzywa jest w układzie xy, a płaszczyzna w xyz?


Po pierwsze nie są oznaczone osie układu współrzędnych, więc nie możesz powiedzieć w jakim układzie jest wykres.
  • Odpowiedz
@gorzki99: grafika, którą wstawiłem została "wykonana" przeze mnie - przeglądałem wykresy na worldometers i aż samo się nasunęło, że jest płasko jak się wykres obróci, więc obróciłem jakimiś chałupniczymi metodami dostępnymi w win10 i wstawiłem na mirko

Na podstawie tego screena mogę stwierdzić, że owszem, wpadłeś na ten pomysł pierwszy, ale co z tego, to tylko obrazki na portalu ze śmiesznymi obrazkami ¯\(ツ)_/¯ Nie doszukiwałbym się tu spisku ani
  • Odpowiedz
@Antidotum119: Nie no - luzik - bez spiny.
Poprostu posmutnialem jak zobaczylem "moj" pomysl (a nieczesto wymysle cos co jest latwe do zrobienia)
Jak zapodalem obrazek pierwszy raz to mial sednie zainteresowanie-kilka dni pozniej jakis wykopek zapodal ale podal ze "zajumane od gorzkiego" co bylo mile :P
Teraz po kilku miesiacach widze "ten sam" obrazek i burze plusow. Jak widac nawet obrazki mi nie wychodza :P
  • Odpowiedz