Wpis z mikrobloga

Ale słyszałeś co Pol powiedział o odjazdach Cugowskiego i o jego stronniczości?


@szunis: No powiedział, że ma swoje opinie... Jak każdy? Z resztą sam Pol powiedział, że każdy je ma.

Koleś wpada, robi z siebie debila po raz drugi - bo ostatnio był i mówił dokładnie to samo (te Gerwazy Cugowski na wizji to już w ogóle porażka i bezbek), ale mu przyklaszczą i się cieszy, że "pocisnął Gerwazemu". Choć imo
@MrDolar Nie wiem. Pierwszy raz gościa słyszę i nie widzę, żeby zrobił z siebie debila. Zaproponował szerszy panel i kilka ciekawych nazwisk. wg mnie zaproponował konstruktywne rozwiązania, by rozkręcić kanał i podnieść oglądalność.
Ja Cugowskiego już od dłuższego czasu nie słucham, nie czytam i nie oglądam. Próbowałem w Pol Position, ale nie dałem rady.
W szerszym gronie mógłbym go zaakceptować, bo można by skonfrontować jego "teorie" z innymi opiniami i to mogłoby
i nie widzę, żeby zrobił z siebie debila.


@szunis: Mówiąc celowo na wizji "Gerwazy Cugowski" i udając, że się pomylił - dwa razy - zrobił z siebie debila. Nikt w hejt parku nie ma pojęcia o co chodzi z "Gerwazym Cugowskim", typek powiedział to tylko po to, żeby się przypodobać ludziom pokroju wykopków ścigałki itd.

Ja Cugowskiego już od dłuższego czasu nie słucham, nie czytam i nie oglądam. Próbowałem w Pol