Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaniedbałam się i zapasłam jak tucznik do uboju. Jest mi najzwyczajniej w świecie wstyd. W wieku 25 lat przy wzroście 174 cm ważę równe 69 kg (tak wiem daj harpuna).

Moje pierwsze pytanie dotyczy ilości kalorii. Zaczęłam wyliczać swoje zapotrzebowanie i wychodzą mi naprawdę różne, dziwne wyniki. Począwszy od internetowych kalkulatorów i aplikacji - 1300-1500 kcal. Czy to nie są dramatycznie niskie wyniki? Wydaje mi się, że sama podstawowa przemiana materii wynosi u mnie więcej. Prowadzę siedzący tryb życia z początkowymi treningami kardio 30 minut 3 razy w tygodniu. Od jakiej wartości powinnam zacząć? Czy 1850 kcal będzie dobre na początek?

Drugie pytanie odnosi się do przebiegu chudnięcia. Niestety wcześniej jadłam bardzo nieregularnie. Bywały dni gdzie kaloryczność wynosiła mniej niż 1400, a innym razem więcej niż 3000 kcal. Czego mogę się spodziewać początkowo? Braku efektów? Wzrostu wagi? Ile może zająć organizmowi ,,przerzucenie się" z nienormalnego trybu?

#chudniecie #dieta #chudnijzwykopem #rozwepaski #cojamialamwglowiezesietakspaslam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2b12ca65ae7239fe3d4603
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
Czego mogę się spodziewać początkowo? Braku efektów? Wzrostu wagi? Ile może zająć organizmowi ,,przerzucenie się" z nienormalnego trybu?


@AnonimoweMirkoWyznania:

Zależy jak nieregularnie, trochę kompozycja diety i kiedy dokładnie dokonałaś zmiany, ale zgaduję że pierwsze 2-3 dni na stabilnej diecie redukcyjnej waga się ustabilizuje ew do 1kg wzrośnie (szczególnie jesli ostatni okres nieregularnosci był pod kreską, a wyraźnie zwiększysz ilość błonnika).

Potem waga zacznie spadać, ucieszysz się jak szybko (woda, treść pokarmowa
@AnonimoweMirkoWyznania: Hej, same here. Tylko ja mam 173 cm wzrostu i ważę 67 kg aktualnie. Nie uważam, bym wyglądała na taką, którą trzeba nabić na harpun, ale ok xD W niedzielę zaczęłam pilnować diety. Jem około 2000 kcal dziennie, ale tylko w dni, kiedy trenuję (jeżdżę na rolkach i rowerze codziennie, do tego dorzucam spacery z psem i bieganie, także wtedy spalam około 1000 kalorii dziennie, ale czasem nawet więcej). Ćwiczę
@AnonimoweMirkoWyznania: jak robisz tylko cardio to pół godziny to mało. Ja musiałem dołożyć trening fbw jakieś półtorej godziny i do tego cardio 40 minut po każdym treningu i w 3 i pół miesiąca schudłem 18 kg. Silna wola, zero śmieci, picie to tylko woda i czerwona herbata
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem jak u ciebie, ale u mnie zadziałala taka dieta że po prostu spożywam posiłki tylko w godzinach od 14 do 20, przez sześć dni w tygodniu (w niedzielę już się nie ograniczam) i dzięki temu zrzuciłem 9 kilo w trzy miesiące, dodatkowo nie podjadam w skutek czego jem tylko dwa posiłki i to mi wystarcza, nie czuje jakiegoś przesadnego głodu, a waga spada