Wpis z mikrobloga

@obci: Oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzenie w październiku, przesłuchanie w styczniu, Sprawa zaocznie w marcu a zapłaciłem chyba pod koniec czerwca XD także zaraz punkty spadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Denali: no mniej więcej tak to wyglądało XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krt_kddo zarobki pisałem w poprzednich postach a do monotoniczności to idzie się przyzwyczaic ale czasem dużo się dzieje
  • Odpowiedz
  • 1
@obci no proszę to mnie wiozles. Daj znać jak będziesz kiedyś na 11 lub 20 wpadnę na mały Płaszów jak byś miał dłuższą przerwę Od ty 10 h ja 9:43 i 3 dzień z rzędu do godziny 00
  • Odpowiedz
@obci: Przeglądałem sobie tag #przegryw, a tu nagle to zdjęcie. Nie wiem czemu, ale najpierw pomyślałem, że właśnie widzę selfiaka uśmiechniętego kolesia rzucającaego się właśnie pod tramwaj... Zanim się dokładniej przyjrzałem, jeszcze nawet miałem myśl - 'do czego to doszło, zaraz będzie z niego plama, a ten jeszcze atencji szuka'. Dopiero się obudziłem i chyba tag wszedł za mocno, ale pozdrawiam w każdym razie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@KattaK No to zgłaszasz to do głównego dyspo i wracasz najszybszą drogą, mówisz też pasażerom to i później rozmowa z kierownikiem i pewnie potracenie z pensji, nie wiem ile i jak bo nie miałem tego
  • Odpowiedz