Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu dzwoniłem na policję w sprawie awantury domowej u sąsiadów klatka obok. Dziewczyna(ogólnie młoda max 23l) płakała, szlochała, raz na jakiś czas krzyknęła Ała, prosiła żeby jej konkubent się uspokoił ale nic typ darł się na nią i rzucał rzeczami a ona wyła i mówiła jutro wyjadę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wiec stwierdziłem ze #!$%@? koniec szybki szlug upewnienie się które mieszkanie i telefon na 112. Policja pojawiła się chyba szybciej niż w 5min. Przez chwile było coś jeszcze słychać ale radiowóz stał ze 20min i od momentu odjazdu cisza jak makiem zasiał.
  • 87
  • Odpowiedz
@Afrojohny: Mialem taka sytuację, że zadzwoniłem po psy jak ciemnoskóry sąsiad bił żonę i rzucał nią o ścianę. Przyjechali po 40 min, a tam ucichło po ok 30. Zapytali się ich "jak tam, słyszeliśmy że u was jakąś niezła awantura jest".

  • Odpowiedz
@matinho10: żenujący to jesteś ty, myśląc że świat jest zero-jedynkowy i wszystko jest czarne albo białe. Zdziwiłbyś się jak ojciec"patus" potrafił o nas zadbać w różnych sytuacjach kryzysowych, i jakim człowiekiem jest dzisiaj. Widocznie nigdy nie byłeś, ani nie poznałeś osobiście w takiej sytuacji. No nic, kończę tę dyskusję, może jak dorośniesz to zrozumiesz. Pozdrawiam hejka
  • Odpowiedz
@matinho10: tak winna jest matka która nie miała jak odejść z małym dzieckiem a nie ojciec ktory napi3rdala własne dziecko. To kobieta jest tym złym xdxd

A wiesz, że ludzie zmieniają sie po ślubie? Gdy go brała jej mąż mógł być idealnym partneren a na przyklad potem zaczął pić.
  • Odpowiedz
@Afrojohny: Z jednej strony @taksienieda gada totalnie od rzeczy i odpływa w swojej paranoi. Z drugiej niestety zdąża się, że policjanci po wszystkim idą do zgłaszającego np. Spisać zeznania. A że jest to praktyka głupia i wystawiająca osobę dzwoniąca, widocznie nie każdy w tej formacji potrafi myśleć. Podobnie SM która wezwana do lokalnych patriotów robiących burdel pod kamienica, twierdzi, że spoko ale mam do nich zejść bo chcą spisać
  • Odpowiedz
@taksienieda: dwukrotnie moi rodzice mówili mi "po co zgłaszać, znajdą Cię, będziesz mieć problem."

1. Napadli naszą paczkę w parku - chciałam się po takim gadaniu wycofać, ale znajomi zgłosili sprawe i nie miałam wyjścia. Jeden z napadających miał już coś w zawiasach, więc poszedł do pierdla.
2. Byłam stalkowana i nachodzona. I wiesz co? Żałuję, że wycofałam sprawe, bo minęły już ze 3 lata od czasu jak freak siedzący
  • Odpowiedz
@hans211: no kuśwa, super podejście. Kiedyś byłam z miłym, mądrym facetem a po 7 latach zaczął się zmieniać i nie panować nad sobą, a jeszcze to podsycał ciężkimi lekami. Myśle, że jakbym pobyła z nim jeszcze 2 lata to spokojnie nawet i podniósłby rękę na mnie. A nie wybrałam gnoja, awanturnika, a odejść po takim czasie jest ciężko :P
Nie oceniaj wszystkich jedną miarą, nie wiesz jaka była tam sytuacja.
  • Odpowiedz
Co to w ogóle za myślenie. Milcz bo Ci zaszkodzi, nie upominaj się bo Cię zwolnią... podejściem rodem prl.

Widzisz przestępstwo, nie czujesz się bezpiecznie = reaguj.


@xigapot505: Bo w tym kraju właśnie za PRL zostało zaszczepione, że zgłoszenia obywatelskie to bycie "kapusiem" i coś czego należy się wstydzić - lepiej siedzieć cicho i cierpieć w milczeniu, bo cierpienie uszlachetnia czy tam każdy nosi swój krzyż, nie? ( ͡°
  • Odpowiedz
@Afrojohny: Nie odpisuj takim głupkom xD Patrzy przez pryzmat swojego spermiarskiego podejścia, traktuje jakikolwiek kontakt z kobietą czy chęć pomocy jako okazję na "ruchanie", a kiedy robi to ktoś poza nim, nazywa to "białorycerzeniem".
  • Odpowiedz
@taksienieda sam sobie krzywdę robisz wierząc w te brednie. Faktem jest, że ludzie to zwierzęta i trzeba uważać komu się ufa, ale poza tym te wszystkie blackpille są warte tyle co #!$%@? babć w stylu "mężczyzna to cukierek maczany w truciźnie"
  • Odpowiedz
  • 9
Nie każda kobieta to p0lka.


udowodnij. Zarówno badania naukowe, jak i obserwacja rzeczywistości w 100% potwierdzają blackpill.

@taksienieda: o Innosie, jak jak lubię Wykop xD. To na twierdzącym ciąży obowiązek dostarczenia dowodu. Nie możesz powołać się na jakieś oBsErWaCjE i bAdAnIa nAuKoWe, które nie istnieją. To, że masz #!$%@? życie i uwagę zwracają na Ciebie wyłącznie p0lki, to nie znaczy że nie ma normalnych kobiet xD one po prostu szybko
  • Odpowiedz
@taksienieda: człowieku jakiej sprawy ? O czym Ty mówisz ? Zeby była sprawa to ta pani by musiała wnieść oskarżenie a do tego daaaaleka droga od jednego telefonu.

Nie liczę na żadna wdzięczność. Nie każda kobieta to p0lka. I kto cię nauczył ze jak słyszysz awanturę domowa nie ważna która ze stron jest ofiara ma cię to gowno obchodzić ?


@Afrojohny: tak tylko powiem, że policja ma prawo
  • Odpowiedz
@Afrojohny: u mnie całkiem niedawno analogiczna sytuacja. Wprowadziłam się w czerwcu do mieszkania z oknami na taką obskurna oficynę gdzie wszystko słychać u sąsiadów (nie najpiękniej, ale tanio). No i jednego wieczoru słyszałam awanturę - pijani rodzice i prawdopodobnie córka, nad którą się znęcali. Było słychać "mamo proszę przestań" "puść mnie"', trzaski, rzucanie przedmiotami (,) anonimowy telefon na policję, niestety nie spieszyli się. Jak wpadli na
  • Odpowiedz