Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

A więc tak.
Wchodzicie na https://www.bartonwatchbands.com/
Wybieracie dwa dowolne paski. Wpisujecie później kod
BOGOBARTON20 I jeden z pasków (ten tańszy) robi się za "free". Nie wiem jak długo kod będzie działał. Możliwe, że tylko jeden dzień i nie wiem czy jest jednorazowy.
Dajcie znać :)
Bardzo proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zegarki #zegarkiboners #zakupy
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

A więc tak. 
Wchodzicie na https://www.bartonwa...

źródło: comment_1596647057xbJOoaZNq0Rj9tlVKIRLEB.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: no i nie mogłem się powstrzymać z zakupem tego legendarnego i polecanego przez Ciebie Elite. Wziąłem dwa, zobaczymy jak to się będzie nosić...

To dobry dzień bo godzinkę temu wygrałem aukcje na nowiutki czarny skórzany 19mm pasek Geckoty do mojego Candino...

Dzięki wielkie. Chciałem kupić tropika, no ale to był znak niebios...
Dominik80 - @AllieCaulfield: no i nie mogłem się powstrzymać z zakupem tego legendarn...

źródło: comment_1596656026tAzADHWnkPXF9Oo4xCKq3g.jpg

Pobierz
@Dominik80: będziesz zadowolony. Jedyne co te paski mógłby mieć jeszcze to ten vaniliowy zapach jak te od Bonetto. Daj znać jak już będą u Ciebie. Bardzo ciekaw jestem Twojej opinii. Sądząc po ilości pasków, które posiadasz, masz pogląd na sprawę
( )
@AllieCaulfield z rozpędu aż pomyliłem szerokość paska przy składaniu zamówienia! Tutaj duży plus za sprawne działanie Barton: możliwość błyskawicznego anulowania zamówienia, refund na Revolut i ponowne przejścia do wyboru pasków. Pierwsze wrażenia dobre. Zobaczymy później jak paski (Black alligator i weathered brown leather).

Dzięki!
@dj_epo: git. Bardzo proszę o recenzje tego brązowego skórzanego. Barton ma bardzo dobra obsługę. Jednemu Mirkowi kiedyś nie doszło zamówienie to wysłali z najbliższego Amazonu żeby było szybciej. Żadnych pytań. Miałyby być paski i były :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: mam ostatnio okres wzmożonych paskowych zakupów, ale też postanowiłem trochę wyprzedać zalegających modeli. Kupowałem tego trochę za dużo, potem okazywało się, że nie pasuje to do koncepcji zegarka i zostawał w szufladzie. Teraz wystawiłem to wszystko w diabły i sobie powoli będę czyścił szufladkę ze staroci i zastępował nowymi...

No jestem pewien, że Twoja rekomendacja nie wymaga nawet pół sekundy zastanowienia i będą super. Jestem bardzo ciekawy...