Wpis z mikrobloga

@CezaryKlementowicz: co to w ogóle za teksty, że jakiś burek nagle sobie coś ustala. Ja też bym sie na miejscu Kasjusza nie zgodził jak jestem dogadany na rękawice K1 w kontrakcie, tak też trenuje to śmieszne że jakiś głąb będzie ustalał warunki. A to, że jakiś typ na wykopie będzie szydził to miałbym #!$%@?, licząc siano po walce. Więc 100% że Kasjusz nie wyjdzie w rękawicach do MMA
@CezaryKlementowicz: Lupa podpisał kontrakt w którym się zgodził na rękawice do k1 - czego nie rozumiesz? nie doszedłeś chyba jeszcze w życiu do etapu pewnych zobowiązań, respektowania zapisków umów.
Chłopie ja się tu nie będe napinał o jakieś FAME MMA bo lata mi to totalnie kto tam kogo wyjaśni - jakieś nazywanie kogoś "moim krulem". Wyjdź z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CezaryKlementowicz: ale nie mów do mnie jak do członków swojej rodziny, dziękuje.
Więc jak podpisujesz umowę - przepraszam, Twoja mama albo tatuś bo Ty pewnie jeszcze nie możesz- na abonament w telefonie z przedstawicielem jakiejś sieci to jak podpiszesz na 100 zł to później przychodzisz do salonu i mówisz, że chcesz umowę na 50 zł i rzucasz im w ryj tą umową i masz roszczenia?
więcej Ci nie odpisuje bo jesteś