Wpis z mikrobloga

Nie istnieje przymus noszenia telefonu, a ty porównujesz to z przymusem szczepień xD


@Volki: obowiązek nie musi być formalnym obowiązkiem, wystarczy że stanie się zwyczajem
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: @Volki: @megawatt: można dodać do tego jeszcze kamery które masz na mieście, internet, komputery które wysyłają wszystko co robisz i przeglądasz na necie, transakcje kartą (wiedzą co kupujesz i gdzie), e-recepty (wiedzą na co chorujesz).

Nie istnieje przymus noszenia telefonu, a ty porównujesz to z przymusem szczepień xD


@Volki: to spróbuj pożyć sobie we współczesnym społeczeństwie bez telefonu i innych rzeczy, które wypisałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bonwerkz: niewolnicy systemu k---a xD masz człowieku lepiej niż ktokolwiek w historii ludzkości, a to że jesteś uzależniony od telefonu to nie wina systemu xD
  • Odpowiedz
@Izanagi013: ależ ja nigdzie nie narzekam. Żyjemy obecnie w najlepszych czasach jakie kiedykolwiek były na ziemi (no może nie licząc Cesarstwa Rzymskiego w bogatej rodzinie). Nie zmienia to faktu, że jesteś niewolnikiem systemu i nic na to nie możesz poradzić. No chyba, że chcesz żyć samodzielnie na Rosyjskiej tajdze w chacie to proszę bardzo, pełna wolność, zero inwigilacji ¯\_(ツ)_/¯

a to że jesteś uzależniony od telefonu to nie wina systemu
  • Odpowiedz
to spróbuj pożyć sobie we współczesnym społeczeństwie bez telefonu i innych rzeczy, które wypisałem powyżej.


@Bonwerkz: przecież to właśnie tego pokroju ludzie postulują, tyle że na forum międzynarodowym: wyjdźmy z Unii, bądźmy niezależni, bądźmy mocarstwem

to taka sama niezależność jak właśnie dla przeciętnego człowieka życie we współczesnym świecie bez smartfona
  • Odpowiedz