Wpis z mikrobloga

Czemu p0lki tak chętnie dają dupy obcokrajowcom/piaskowym księciom?

  • Bo Polacy są be 2.0% (3)
  • Bo Polacy są brzydcy 9.2% (14)
  • Bo Polacy nie umieją zagadywać 1.3% (2)
  • Bo nie miałam innej opcji 0.7% (1)
  • Bo egzotyka 39.2% (60)
  • Tak czułam 4.6% (7)
  • Lubię mieszkać w chacie z gówna 18.3% (28)
  • Zwierzęce instynkty 24.8% (38)

Oddanych głosów: 153

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grim_fandango: Może coś jest z byciem innej narodowości - w Braciach Karamzow np. jedna z bohaterek która jest Rosjanką, tęskni za polskim czadem oficerem, w Annie Kareninie też główna bohaterka romansuje z Polakiem.
  • Odpowiedz
@Jell-o: Polscy piloci z dywizjonu 303 mieli spore powodzenie u Brytyjek. Niestety elity nam wyginęły, PRL zniszczył dżentelmeńską kulturę a przez biedę staliśmy się narodem wyjeżdżającym na zachód robić tanio ale za to jako tako więc ogółem powodzenia nie mamy. Mimo wszystko jak się wyróżniasz na plus to sobie poradzisz.
  • Odpowiedz
@Brzychczy: tak, prawdą jest to, polecam sobie poczytać o żołnierzach internowanych w Szwajcarii, wielu z nich wpadło w oko miejscowym, nawet rząd zabronił małżeństw między Szwajcarkami i Polakami
  • Odpowiedz
@Amficyjon: Są różne czynniki które wpływają na powodzenie faceta wśród kobiet. Czarnych jest w Polsce mało więc to dla Polek egoztyka, do tego czarni są dość pewni siebie w kontaktach z kobietami, Polacy się ogółem bardziej krępują.
  • Odpowiedz
@Brzychczy: Jakby czarnych było więcej, to jeszcze więcej p0lek umawiałoby się z nimi na ons. Tak jak w Europie Zachodniej. Tam czarnoskóry imigrant szuka sobie dziewczyn wśród miejscowych i wśród imigrantek z Europy Środkowo-Wschodniej. A pracować może na podobnym stanowisku, co polska siła najemna, którą miejscowe laski gardzą. xD xD
  • Odpowiedz