Wpis z mikrobloga

@maciejbak90: Rafon już dawno zmienił kontent gra na fb u fasa stypa to już była przed zakazem zerwał kontakty z wszystkimi żeby kasa była tylko dla niego u Bystrzaka też lipa siedzą i odpowiadają na donejty czasem jescze #!$%@? bystrzak coś #!$%@?ł ale teraz nie pije.
  • Odpowiedz
@konrad-enha: co do Rafona to widziałem u niego live ostatnio na fb, totalnie nic się nie dzieje ciekawego gra tylko w gry tak jak napisałeś, on dostał perma na YT czy to chwilowy ban ? Bystrzaka live dawno nie widziałem, czasem odpale Gurala ale tam totalna stypa, totalnie inny sztuczny człowiek, dlaczego tak się z tym wszystkim podziało to ja nie wiem :/
  • Odpowiedz
@konrad-enha: Gural kupił nawet dom za hajs z donejtów, zbierał je od powrotu na YT po aferze od września 2018, ale totalnie nie ma co tam oglądać, Rafon może i ma jakiś tam hajs za partnera na FB, ale na pewno donejty dużo większe miałby jak by streamował na YT.
  • Odpowiedz
no nie wiem czy baobabun z malyszem tak chetnie by wpadali do toochnika xD gdyby tak bylo, to na pewno by tam siedzieli xD przeciez dana by nie odpuscil dwoch parobkow robiacych strima za niego, za paczke fajek, pitce i pare zlotych na cpanie
  • Odpowiedz
@konrad-enha: raczej sie nie pojawia xdddd widze ze niedokladnie ogladales xD MALYSZ JUZ NIE SIEDZ (to znaczy, moze znowu cos tam zmalowal, ale wychodzili z baobabunem w jednym momencie) siedzi tylko arsen..... Malysza nie przyjmie dana, bo ich okradl, natomiast baobabunowi raczej stara nie pozwoli sie menelizowac juz xd
  • Odpowiedz
@konrad-enha:

Baobab to chyba z laską i dzieckiem


wiem, tylko ciekawi mnie czy mieszkaja z ta baba i nie swoim dzieciakiem u swojej matki, czy u jej matki xD

No chyba nikt nie mysli, ze baobab sobie przygruchal babe z dzieckiem I MIESZKANIEM ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@SuperSierzantPjeter: bez przesady, nikt nie powiedział że to było mocne i dobre, akurat wyzywanie było słabe, chyba że go ktoś pierwszy wyzwał to się nie dziwie i w sumie czasami śmiesznie się tego słuchało. Chodziło mi o tańce z drzwiami, telefony i generalnie miał zajebisty klimat na streamie na tym mieszkaniu, pokazywał taki lifestyle i dużo ludziom się to podobało.
  • Odpowiedz