Wpis z mikrobloga

@ZeT_: Czekam na dzień, w którym religia zostanie oddzielona od Państwa i będzie można Polskę nazwać Państwem świeckim, a kościół będą utrzymywać sami wierni.

Jeszcze pięknie by było gdyby podatki były wydawane na coś pożytecznego.

Rozmarzyłem się, a taki dzień nie nadejdzie, bo większość ludzi to debile.
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: przecież była już taka akcja, gdzie rozebrano się do naga i nawet zarżnięto owcę na terenie obozu, a jakoś nie wydarzyła się żadna z rzeczy, które właśnie ci się ubzdurały.
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: przeczytałeś te zdania, czy cię przerosły? Opisano tę sprawę, ale co to ma wspólnego z tym co pisałeś? Nie wygenerowało to aż takiego oburzenia jak myślałeś, mimo że chodzi o coś dużo poważniejszego.
  • Odpowiedz
@kolnay1: Nie bylo oburzenia no nie zrobili tego np w Dniu 1 wrzesnia czy w dniu wyzwolenia obozu. Myslisz ze gdyby tam byly pielgrzymki z izraela a ci zwyrole zaciukali owce stojac na waleta to by nie bylo inby medialnej?
Za to była sprawa sądowowa i wyroki za znieważenie miejsca pamięci. A nawiazujac do logiki tygodnija „nie” , przeciez gołębie tam srają codziennie i nikt ich za to nie karze :/
DrTRAPH0USE - @kolnay1: Nie bylo oburzenia no nie zrobili tego np w Dniu 1 wrzesnia c...

źródło: comment_1596621736Md9XABhDWSS9fZ9vkRnY86.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kolnay1: A w komentarzu do ktorego ja odpowiedzialem sugerowałeś, że nie da się znieważyć "Rzeczy" więc ja Ci pokazuję że można. Bo to co jest znieważane to nie "rzecz" ale to czego jest ona symbolem.
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: chyba nie ogarnąłeś nawet, że piszesz już z kimś innym. To trochę tłumaczy czemu piszesz od rzeczy.

Czepiam się tylko i wyłącznie tezy, że wystarczy napluć by wywołać ogromne poruszenie. Jak widać nawet zabicie owcy nie odbiło się aż tak szerokim echem. W jakim świetle stawia to tych, którzy pieklą się o doczepienie flagi do pomnika?
  • Odpowiedz