Wpis z mikrobloga

Cześć,
Miał ktoś z was do czynienia z fakturami VAT za zakup skinów CS:GO? W jaki sposób mógłbym taką fakturę uzyskać? Pytałem po kilku sklepach zagranicznych, jednak nikt nie jest skłonny do takiego sposobu rozliczania się. Wiem, że wielu właścicieli sklepów ze skinami miało jakieś sposoby, ale nie jestem w stanie ich odkryć. Byłbym wdzięczny za jakąś pomoc, jeśli ktoś coś wie :)

#firma #dzialalnoscgospodarcza #csgo #csgolounge
  • 14
  • Odpowiedz
@kuncfot: Jest jedna chyba Polska firma, która sprzedaje te skiny i odpisali mi tak: "Możemy wystawić fakturę VAT, ale tylko na prowizję, którą pobieramy od każdej transakcji."
  • Odpowiedz
@Akuku69: Właściwie to po zablokowaniu tradowania się upadło 3/4 sklepów i aktualnie nie ma Polskich, które wystawiają faktury VAT. Myślałem o doładowaniu steama, który chyba faktury wystawia, ale cena tego przedmiotu na rynku to około 18zł, podczas gdy normalnie w sklepach internetowych kosztuje około 12
  • Odpowiedz
@Bartek4175: No bo jakby nie patrzec to bitskins nie jest sklepem a rynkiem gdzie inne osoby sprzedaja to pewnie dlatego tylko na prowizję mogą bo tak naprawde to ty kupujesz od innych ludzi skiny.
  • Odpowiedz