Wpis z mikrobloga

@Yokoetneivvis: urwała się rura chłodnicy, wywaliło płyn i pokazywał bardzo wysoką temperaturę? Bardzo naciągane- temperatura jest płynu, nie silnika, więc jak płynu nie ma to i temperatura nie będzie zbyt wysoka. Może urwał się wąż, ale nie tak aby cały płyn wypłynął, tylko wychlupało go poniżej minimum, za mało żeby dobrze chłodzić, ale wystarczająco żeby nie #!$%@?ć silnika. Jakby cały płyn wyciekł to po 3 minutach jazdy już byłoby po
  • Odpowiedz
@krolcz wąż był urwany
Ogólnie dławił się silnik ale jak mu #!$%@? to przestawał, myślałem też że gaz się kończy i dlatego się dławi (ilość gazu też nie była pokazywana poprawnie)
  • Odpowiedz
@Mortifer: to chyba twoje, moje nigdy temp powyżej pionu nie złapało niewazne ile bym nie #!$%@?ł autostrada w jakie upały xdd u mnie problem w drugą stronę że się nie dogrzewa przez cykliczne jebiacy się termo w pozycji otwartej
  • Odpowiedz
@Mortifer: xD stary całą Bośnię z taką temperaturą ciągnąłem przyczepkę moją E46. 40 stopni na zewnątrz, wiatrak chłodnicy padł, więc by silnik nie umarł musiałem puszczać gorący nawiew na maxa. Mobilna sauna. W aucie różowy i bombelek. Jak ja się cieszę, że pozbyłem się tego gruzu.
  • Odpowiedz
@damer135: Bez spiny, też mam tę furę i nie narzekam.

@chris3d: Gratuluję że się wyleczyłeś z bawarowirusa, bo niektórzy się za bardzo #!$%@?ą w tych autach. Taniej kupić inne E46 niż remontować xD

Chyba że to prawdziwe M3, a nie sedan czy touring z doklejonym znaczkiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eragonn14: to oznacza że dsc się wyłączyło całkowicie.. Może być to spowodowane błędem któregoś czujnika, czy to ABS czy to innego składowego dsc. Zbieżność ma tutaj mało do gadania. A ABS właśnie dodaje brak dsc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mortifer : noo.. wyleczyłem....z dokładania hajsu moze. Ale wciąż uważam że są piekne. Gdyby mnie było stać to bym jeździł BMW z salonu, póki co Hyundai ale gettin there
  • Odpowiedz