Wpis z mikrobloga

Ile można się zachwycać śmietnikiem? Dosyć długo, siedzisz i cieszysz się ile rzeczy jest spartolonych a ile nawet działa potem każdemu #!$%@? jakiego dobrego zakupu dokonałeś ale jak to powiedział Grucha „dość #!$%@?, robota czeka”.

Zabrałem auto na stację diagnostyczną aby wiedzieć co dokładnie mam do roboty. Pech chciał, że nie trafiłem na swojego ulubionego starszego diagnostę w którym jest jakaś pasja do aut tylko na młodego szczyla w moim wieku xD. Typ mało nie zesrał się a potem nie zszedł na zawał jak zobaczył to auto xD. Biedak pewnie wierzył, że całe życie będzie oglądać 3letnie poleasingowe auta.

3 razy pytał się czy nie boję się tym jeździć mimo że mu tłumaczyłem że dopiero ściągnąłem i będę robił aż będzie w miarę sprawny. Przysrał się, że po smrodzie wiadomo, że nie spełnia norm euro na co skisłem, że w 86 nikt nawet w głowie nie miał tworzenia norm ojro xD. Dalej mamrotanie, że jednego światła nie mam gdzie pokazałem magiczną sztuczkę z dociśnięciem kostki. Od spodu zaczął się lament, że cieknie, wbiłem sam na ten kanał i faktycznie widzę ślad po oleju ale dosyć mały (miewałem gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Mistrzostwem świata były tuleje, jak się zużyły stare to ktoś zamiast je #!$%@?ć to dołożył do nich nowe xD

Pytam go bo jestem ciekaw reakcji jak ocenia progi, podziubał w nie śrubokrętem i stwierdził „troszkę zostało” co jeszcze bardziej mnie rozbawiło bo kiedyś w 17 letniej toyocie miałem o wiele gorzej gdzie jak diagnosta zrobił to samo to cała podłoga kanału zasypała mu się moją rdzą xD.

Dalej łolaboga opony inne, biedak nie sprawdził dotu to by się przekręcił ( ͡° ͜ʖ ͡°) i marudzenie, że tylne amory nie istnieją. W końcu kończymy oględziny i się pyta czy to ja chcę na klasyka więc mówię na razie chcę doprowadzić do użytelności i albo będzie potem klasyk albo wrak race xD, biedak nie wytrzymał i wyszedł zapalić.
Diagnosta ewidentnie świeży i jeszcze wielu rzeczy nie widział ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

a i zapomniałem, mam negatyw na tylnej osi basse hohen, basse hohen

tag do obserwowania/czarnolisto: #smietnikmazda #mazda #jdm #motoryzacja #mechanikasamochodowa
SzubiDubiDu - Ile można się zachwycać śmietnikiem? Dosyć długo, siedzisz i cieszysz s...

źródło: comment_1596517627q7HoT14Q7EWwboh1XMEuF8.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: tak jest to pewien sposób na zmianę wyniku. Dlatego w procedurze badania tłumienia kontrola ciśnienia ogumienia zawsze jest ujmowana na pierwszym miejscu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pangia: a to jest inna sprawa, jeśli chcielibyśmy wykonać wszystkie czynności wg procedur z ustawy to badanie powinno trwać pomiędzy 40-50 minut. Sprawdzają tylko, jak rażąco rzuca się to w oczy
  • Odpowiedz