Wpis z mikrobloga

W sumie my z koleżanką obstawiałyśmy z tych młodszych Bieńka albo Śliwkę, ewentualnie Wilfredo właśnie. Kwolek bardzo sympatyczny chłopak ale nie wiem czy (na stan dzisiejszy) bym go widziała jako kapitana. Bednorza za bardzo bym też nie widziała, bo o ile on jest charyzmatyczny i mógłby prowadzić drużynę na boisku, to jednak ma troszkę konfliktową przeszłość w kadrze.

Kłos byłby super wyborem z tych "starszych", bo ma już doświadczenie jako kapitan (Liga
@jezyczka: Dobra, złapie ;) Jaką konfliktową przeszłość? Słyszałem o tym ze miał problemy i nie dogadał się z trenerem, ale nikt nic nie potwierdza.

O co chodzi z Bednorzem i konfliktową przeszłością?
Na wywiadach, na boisku wygląda na spokojną i sensowną postać - według mnie :)
@tzim: znaczy bardziej odnoszę się do tego, że właśnie nie dogadał się z trenerem i był bardziej indywidualistą w kadrze - pamiętam że była trochę spina jak go Heynen gdzieś nie powołał i wziął Szalpuka zamiast niego. Ale podczas Ligi Narodów Bednorz się bardzo na plus zmienił,, więcej właśnie tego działania drużynowego widzę, plus gość ma charyzmę. Ale dla mnie to jest ten sam typ co Kurek, że świetny gracz, charyzmatyczny,
@tzim: Bednorz rok temu był skonfliktowany z kimś (raczej nie trenerem, wbrew powszechnej opini) i z tego powodu po Lidze Narodów nie zagrał ani na ME, ani na PŚ. Jak widać problem jest już wyjaśniony. Moim zdaniem sam Bednorz mocno dojrzał przez ostatni rok i zarówno na boisku, jak i poza nim, zachowuje się nieco inaczej (lepiej).

@jezyczka: Drzyzga i Kłos wydają się być następni w kolejce, ale do czasu
@Furtaq: Co do Bednorza - Wiadomo z kim?
Bedorz dla mnie to jeden z lepszych przyjmujacych i mocno zdziwil mnie jego brak w poprzednim roku. Nic to zobaczymy jak 2021 sie dla niego ulozy. Trzymam mocno kciuki :)
@tzim: chyba chodziło o Szalpuka (wiem że bednorz i szalpuk o to samo miejsce się ubiegali) ale teraz wydają się dobrze dogadywać, no i jak powiedział @Furtaq bednorz bardzo na plus się zmienił w ciągu ostatniego roku, wydaje się lepiej dogadywać z zespołem
@jezyczka: Szczegółów żadnych nie znam i nie mam pojęcia czy jest w tym cokolwiek prawdy, ale podobno doszło między nimi do jakiegoś spięcia. Nie wiem czy chodziło o to, że Bednorz (który wtedy jeszcze nie miał statusu gwiazdy) skrytykował Drzyzgę czy o coś innego. Wiadomo, że w tej sytuacji Drzyzga był kadrze bardziej potrzebny, a Bednorz nie miał zbyt wielkich szans na miejsce w szóstce (Leon-Kubiak), więc dla dobra atmosfery na