Wpis z mikrobloga

Hmm... Wpadłem teraz na taką rozkmine. Wstawiasz to od roku co jakiś czas, ale ten dług nadal wisi. Więc wykopowi prezesi firm. Zarobasy! Co z wami!? Gdzie ten szef sklepu co ostatnio się zarobkiem chwalił? Przecież jeden dzień i i możesz kupić to i mieć mnie w kieszeni... A no tak zapomniałem... Prezesi na tagu, a za ścianą mama z typem + oczekiwanie do 10 na zasiłek dla bezrobotnych lub rentę dla niepełnosprawnych. Z całym szacunkiem, ale bekę z was mam...
#rafatus #danielmagical #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1596480757UCC0GBNOovYPo4Rxq9bP9E.jpg
  • 12
@Rafatus69: Tego długo nikt nie kupuje nie dlatego, że nie ma kasy, a dlatego że każdy wie, że jesteś niewypłacalnym narkomanem i jakakolwiek umowa dotycząca twojej osoby to strata pieniędzy. Każdy, kto chciał robić z tobą biznes albo ci pomóc się przejechał np. Kominiara, Wilczur, Klaudia, ten koleś od koszulek czy inny od telefonów. Nawet Mierny po jednej nocy miał cię dość.
Teraz uczepiłeś się kolejnej dziewczyny z kompleksem 100kg wieprza
@Rafatus69 jesteś bezrobotny, bezdomny, bez rodziny i przyjaciół, niezdolny do jakiejkolwiek pracy. Z ciebie się tego nie ściągnie, bo ty jesteś nic nie warty. Nawet na organy się ciebie nie sprzeda, bo są zgnite od alko i narko.