Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
14 miesiąc #finansowypoker, do #!$%@? z tym wszystkim, ledwo umiem się podliczyć z budżetem, więcej mi to chaosu wprowadza niż porządku. Dużo lepiej czułem się mając horyzont czasowy na nast. miesiąc ewentualnie podsumowując sobie sytuację na papierze niż na tym gównie. Przelewałem od razu ustaloną kwotę na oszczędnościowe i starałem się ograniczać, a teraz jak kasa zostaje na głównym a jest niby pobudżetowana w apce to ją #!$%@? bo niby mam. Pewnie jestem głupi, nawet tego nie wiem.
Jest taki #!$%@? że się #!$%@? ledwo doliczyłem pomiędzy 3 kartami, w #!$%@? sobie z tym nie radzę. Jestem do dupy w tym. (°° #!$%@? górę hajsu dla mnie, na lekarzy bo zrobiły mi się jakieś #!$%@? i już pół roku się leczę, ha tfu! W dodatku muszę kupić garniak w nast. miesiącu. Nie jestem w stanie się utrzymać nad wodą, #!$%@?. Sukces bo się podliczyłem, jestem na kroplówce, dobrze że dom jakaś klasa średnia bo takiego spierdoksa to ze świecą szukać.

Stan na 3 sierpnia 2020 ~75609,75,-
(netto 80609,75) ~18 260€

Wrzuciłem 20k na giełdę z tego, bawię się trochę tego mniejszą częścią. Jestem na razie na 0.
Nie wiem. Tyle dobrze że nie mam długów.
#pieniadze #inwestowanie #oszczedzanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f284a34c320eaecdaadb026
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
14 miesiąc #finansowypoker, do #!$%...
źródło: comment_1596480712nSvTKLpgQMguJtCht9X5fN.jpg
  • 1