Wpis z mikrobloga

Zawsze chcę mi się śmiać z niezaradności, oderwania od rzeczywistości ludzi, którzy w XXI wieku muszą brać kredyt na mieszkanie i zadłużać się na całe życie.XXI wiek otworzył przed nami tyle możliwości, że aż nieprawdopodobnym jest mieć jakiekolwiek długi. Mówiąc wprost wygląda mi to na totalne partactwo, nieudacznictwo.

Osobiście nie znam nikogo kto musiałby posiłkować się kredytem. Ja i wszyscy moi znajomi mamy duże, własne mieszkania bez żadnych zobowiązań w bankach, bądź w "pożyczkach".

Na prawdę trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby musieć zadłużać się na coś tak oczywistego i podstawowego jak mieszkanie. Własne mieszkanie jest normalnością, a nie żadnym nadzwyczajnym dobrem luksusowym, żeby żyć z tego powodu "pod kreską". Prawdopodobnie nigdy nie uda mi się zrozumieć tych osób. Zdecydowanie nie dojrzeli do możliwości XXI wieku i jakimś cudem ominęli ewolucję.

Każdy normalny, myślący człowiek, ma własne mieszkanie, bez zbędnych kredytów i zobowiązań finansowych.

#mieszkanie #nieruchomosci
ymkzz - Zawsze chcę mi się śmiać z niezaradności, oderwania od rzeczywistości ludzi, ...

źródło: comment_1596445021OFBtNq3Vzuzl2BUL0YQGzA.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Się dziwić, że wykop 50% w dół porównując do poprzedniego roku jeśli co drugi wpis do jakiś oderwany od rzeczywistości bait.
  • Odpowiedz
@budyn dokładnie to samo miałem napisać. Coraz więcej jest tu dzieciaków co myślą, że takie wpisy są śmieszne. Ten portal schodzi na psy.
Odrazu czarna lista leci.
  • Odpowiedz
@ymkzz: tak powinno być, ale kapitalizm i 99% ludzi nie stać na mieszkanie bez pętli w postaci daru kredytu (pieniadze dodane jako wpis elektroniczny, bank ich nie posiada fizycznie udzielając kredyt) od dobroczynnego banku
  • Odpowiedz
Zawsze chcę mi się śmiać z niezaradności, oderwania od rzeczywistości ludzi, którzy w XXI wieku muszą pisać takie słabe baity i marnować na to swoje życie.XXI wiek otworzył przed nami tyle możliwości, że aż nieprawdopodobnym jest mieć takie pomysły. Mówiąc wprost wygląda mi to na totalne partactwo, nieudacznictwo.

Osobiście nie znam nikogo kto musiałby posiłkować ego baitami. Ja i wszyscy moi znajomi mamy duże, własne ego bez szukania atencji w internecie.

Na prawdę trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby musieć poświęcać czas na coś tak oczywistego. Pisanie takich rzeczy nie jest normalnością. Prawdopodobnie nigdy nie uda mi się zrozumieć tych osób. Zdecydowanie nie dojrzeli do możliwości XXI wieku i jakimś cudem ominęli ewolucję.

Każdy
  • Odpowiedz