Wpis z mikrobloga

Dzban @reddin zablokowął mnie po tym jak stara się wytłumaczyć wszystkim że kierujący musi zachowac szczególna ostrożność dlatego powinien dla bezpieczeństwa jechac 20 km/h BO uwaga, MOZE SIE ZDARZYĆ cos nieoczekiwanego. Uważajcie na niego na drodze, szczegolnie na ekspresówkach i autostradach bo biedak bedzie jechał 20km/h z obawy przed wybuchem opony

Link do wideo o ktory ma imbe w głowie
https://youtu.be/sPz0uMRgURw
#kierowcy #polskiedrogi #rowerzysci #rower #rowerzystka #bezpieczenstwo
https://www.wykop.pl/wpis/51153961/kierowca-grzeje-przez-wiache-i-dziwi-sie-ze-za-zak/
  • 99
  • Odpowiedz
@iredbox:

Wyobrźmy sobie ze kierujacy jedzie od skryżowania 20 km/h i rowerzystka rozpoczyna manewr skrętu w lewo po czym sie #!$%@? z torbami pod samochód bo kierujacy pomimo ze jedzie 20km/h zagapił sie. Czyja bedzie wina?


Wyobraź sobie, że rowerzystka widząc nadjeżdżający samochód ustąpiłaby mu pierwszeństwa. Nie mogła ustąpić pierwszeństwa samochodowi, którego nie widziała. Prościej nie umiem.
  • Odpowiedz
@iredbox:

Mogę ci pokazać drogę szybkiego ruchu i od cholery domów prz niej. Będzie to teraz zabudowany?


To jest droga szybkiego ruchu? Serio? Zaraz zacznę klnąć, bo nie wytrzymuję takiego poziomu debilizmu u rozmówcy.
  • Odpowiedz
a mogła byc nawet na tym pasie 2 dni, to ona wymusiła nie chłop z nagrania. Gdyby doszlo do zderzenia to ona byłaby winna

Co do grafiki jaka wstawiłeś to jest nietrafiona :)


@iredbox: No i abyś się nie zdziwił. Pierwszeństwo nigdy nie jest bezwzględne. Szczególnie właśnie w przypadkach takich jak ten - ograniczona widoczność. Już nie jeden biedny seba #!$%@?ący główną się zdziwił, gdy po wypadku była orzekana w 100%
  • Odpowiedz
@iredbox:

Wyobraź sobie, że rowerzystka widząc nadjeżdżający samochód ustąpiłaby mu pierwszeństwa. Nie mogła ustąpić pierwszeństwa samochodowi, którego nie widziała. Prościej nie umiem.

nadal nie zmienia to faktu że wina będzie kierującej rowerem. Prościej nie umiem


Przeczytaj raz jeszcze co napisałem: WIDZĄC !!!, #!$%@?, **nadjeżdżające auto ustąpiłaby pierwszeństwa i nie byłoby sytuacji niebezpiecznej. Jezu, co za głąb.
  • Odpowiedz
Przeczytaj raz jeszcze co napisałem: WIDZĄC !!!, #!$%@?, **nadjeżdżające auto ustąpiłaby pierwszeństwa i nie byłoby sytuacji niebezpiecznej. Jezu, co za głąb.


@janekplaskacz: To niech sobie okulary kupi :)
Masz rację, jaki głab na rowerze
  • Odpowiedz
@justkilling: mnie to #!$%@? ale tacy ludzie stanowia zagorzenie na drodze twoerdzac ze wina kierujacego samochdoem jest bo ON GRZAŁ #!$%@? JEGO MAC a pani rowerzystka jechała pod prad
  • Odpowiedz
@iredbox: ale ona nie jechała pod prą tylko dojechała do osi jezdni, tak jak rowery powinny przy skręcaniu

z resztą wina czego, wina zahamowania? xD

Jakby kierowca nie wyhamował to moim zdaniem nie byłaby to jego wina, ale mandat za #!$%@? jak najbardziej powinien wyłapać
  • Odpowiedz
eśli w tym momencie pani z lowelkiem nie widzi auta to nie wiem czy powinna wychodzić z domu bez psa przewodnika.

Przecież ona jest w tym miejscu już w trakcie manewru. Jezu, ludzie, możecie trochę pomyśleć?


@janekplaskacz: a kierujacy samochodem jest w trakcie manewru jazdy prosto i co z tego? :)
  • Odpowiedz
@justkilling: Raczej chodzi o to, że chwali się swoją głupotą na kamerce, ale tak to już bywa, że do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze dochodzi z winy kamerkowiczów.

Kierowca mimo wyhamowania był zaskoczony sytuacją na drodze i nie widział swojej winy w tym wszystkim.

Gdyby jechał zgodnie z przepisami, to do takiej sytuacji by nie doszło. Wystarczy ściągnąć nogę z gazu. Nawet kamerka wtedy nie jest potrzebna. Polecam.

W Niemczech czy
  • Odpowiedz
Gdyby jechał zgodnie z przepisami, to do takiej sytuacji by nie doszło.


@RezuNN: tego nie wiesz.

ale to tylko polscy i rosyjscy kierowcy mają problem z nimi.


@RezuNN: w dupie byłeś gówno widziałeś xD

Kierowca mimo wyhamowania był zaskoczony sytuacją na drodze i nie widział swojej winy w tym wszystkim


@RezuNN: bo nie było winy po jego stronie, bo nie miało być winy czego. Nic się nie stało. Jak
  • Odpowiedz
mnie to #!$%@? ale tacy ludzie stanowia zagorzenie na drodze twoerdzac ze wina kierujacego samochdoem jest bo ON GRZAŁ #!$%@? JEGO MAC a pani rowerzystka jechała pod prad


@iredbox: Masz biedaku typową część z wyroku sądu w sprawie o wymuszenie pierwszeństwa:

W wyniku dokonanych obliczeń biegły stwierdził, że motocyklista był 5,5 m za polem widoczności kierowcy S. (...) w chwili, gdy kierowca samochodu rozpoczął wykonywanie manewru skrętu w lewo z ulicy
  • Odpowiedz