Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Scyzorex: #!$%@? KAŻDY majonez jest lepszy od kieleckiego. No chyba, że lubisz smak tłuszczu z octem i jesteś turbo fanem wynalazków PRL-u głosującym z sentymentem na PiS. To wtedy nie.
  • Odpowiedz
Kielecki jest dobry jak ktoś tęskni za czasami gdy na sklepowych półkach był tylko ocet, smak ten sam, a w przeciwieństwie do octu przynajmniej można się nim najeść
  • Odpowiedz
@Pantokrator: nie wiem czy wiem ale kiedyś mi ten smak nie przeszkadzał, ale generalnie nie jestem fanem octu, a wiem że wielu ludzi lubi zaczynając od skraplania nim galarety mięsnej po chipsy octowe, chociaż one w Polsce chyba nie są popularne.
  • Odpowiedz
@nabijacz: skraplanie galarety czymkolwiek poza octem to zbrodnia.

Ale serio, nie wiem, czemu ludzie twierdzą, że kielecki = ocet. Ocet jest ostro kwaśny, kielecki - no niezbyt. Za to nie jest słodki, to raz zaleta, raz wada.
  • Odpowiedz
Smakowo na pewno Winiary, ale macie racje składem wygrywa Kielecki. Jednak najgorszy to chyba jest obecnie Motyl, kiedyś myślałem że popsuty kupiłem, ale on po prostu tak teraz obrzydliwie smakuje. W latach 90 pamiętam, że to było wszędzie i był bardzo smaczny.
  • Odpowiedz