Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #neuropa #lgbt

Psychoprawica tak bardzo zanurzyła się w dziesiątej gęstości, że próbuje przypisać wczorajszą prowokację na balkonie Bartowi Staszewskiemu pomimo faktów.

https://www.wykop.pl/link/5632151/comment/80318189/#comment-80318189

Obrzydliwe metody oczerniania niewinnych ludzi. Tak właśnie działają konserwatywni obrońcy wartości. Zera moralne, naplują na innego byleby wyszło że mają rację.
  • 8
@Wilkudemoner:
Równie dobrze mógł to zorganizować ktoś z prawej strony. Teraz możemy snuć przypuszczenia, ale obwinianie kogoś, bo za mocno zalazł za skórę (Bart jest bardzo skuteczny w działaniach i nie lubi go za to duża część psychoprawicy) to jest totalne dno.
Gdyby to był ktoś znany już dawno byśmy o tym wiedzieli.

Barta szanuję, on jest inteligentną i ogarniętą osobą i myślę że wie, że takie akcje nie są czymś
@CzajnikZniszczenia: Ale, że @motorcycleman jest trollem to Ty wiedz xD Szkoda czasu na dyskutowanie z nim. Z jego komentarzy pod jednym ze znalezisk wynikało, że nie widzi różnicy między "X% gejów to pedofile" a "X% pedofilów to geje".
@CzajnikZniszczenia: rzeczywiście prawica weszła w nadprzestrzen. Dostałem od różnych ludzi zdjęcia z informacja ze policja nakazała usunięcie flagi i zrobiłem posta. Nie było powodu aby myśleć ze jest tam tez jakiś swir który pokazywał co myśli o narodowcach spacerujących mu pod oknem. To wyszło później. Szczerze to śmieszny mnie i sam typek i ta akcja. Nikogo nie obchodzi co sie działo W tym samym czasie: Elę Podlesna policja zatrzymała za teczowa