Wpis z mikrobloga

  • 11
B 36 Okolice Trójmiasta

Zgłoszenie c8035e7d95f87b11 z dnia 2020-08-02 11:20:26

Imię: B
Wiek: 36
Miejscowość: Okolice Trójmiasta

Kim jestem?
Mieszkam i pracuję w okolicach Trójmiasta. Lubię swoją pracę i chcę w przyszłości kierować swoim działem. W tygodniu w wolnych chwilach ćwiczę, a wieczorami oglądam stare odcinki Z Archiwum X. :-P Weekendy spędzam ostatnio raczej spokojnie. Wieczorami lubię zapalić świece i puścić nastrojową muzykę.

Wygląd
Blondyn, niebieskie oczy (okulary), 183 cm, 86 kg

Zainteresowania
Okazjonalnie kupuję stare sprzęty do grania i w wolnych chwilach na nich gram, w tygodniu ćwiczę na siłowni (ostatnio zrzuciłem sporo kilogramów i pracuję nad lepszą sylwetką). Lubię i cenię sobie szeroko pojętą pop kulturę. Ostatnio, jako widza zainteresowało mnie malarstwo i muzyka z gatunku out run/synthwave. W weekendy zdarza się, że robię rowerem po kilkadziesiąt kilometrów. W przyszłości chciałbym pokonać ultramaraton rowerowy i przejechać całe Green Velo.

Czego oczekuję?
Fajnej kobiety, z którą mógłbym zbudować coś trwałego. Po prostu bądź sobą. Byłoby fajnie gdybyś miała chociaż te 30 lat.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Z racji obowiązków służbowych na początek pozostają tylko weekendy, ale i tak nie mam utartego schematu. Korzystajmy z możliwości spędzania razem czasu! :-)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Złośliwi pewnie myślą, że w tym wieku powinienem opisać mój stosunek do własnego pogrzebu, ale fajnie byłoby założyć rodzinę.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyokolicetrojmiasta #mirekszukamirabelki
  • 6