Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pifpawko: Kupiłem kiedyś TV Philipsa jako drugi do sypialni, żeby skorzystać z ambilight.

Nie widziałem chyba drugiego tak gównianego softu tv na świecie. Długo myślał przy każdym naciśnięciu przycisku, zawieszał się i nie ma na niego wielu aplikacji. Trzy razy lądował na naprawie, by ostatecznie oddali kasę za ten szit.
  • Odpowiedz
@pablo397:

po dwóch użyciach nie będzie ci się chciało włączać tych światełek. Więc nie patrz na odległość


Chyba żartujesz. Ambilight w philipsie jest genialny. Po zmianie telewizora tak mi brakowało czegokolwiek podświetlającego z tyłu, że sam przykleiłem taśmę led (zwykłą, białą, bez żadnych bajerów) i zrobiłem tylko włącznik na usb.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dran2: pytanie czy dawać go bliżej i ta poswiata będzie mniejsza, ale bardziej wyraźna (jasna) czy dalej i będzie wypelniala większą część na ścianie ale będzie mnie intensywna?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pifpawko: postaw najpierw TV na nozkach, zobacz jak wyglada przy scianie i zadecydujesz. Nie wiem czy kazde ambi ma diody pod takim samym katem. U mnie odleglosc od sciany do matrycy na dole ma jakies 7cm, na gorze moze z 9 (mam lekko pochylony na uchwycie) i roznica miedzy dolem a gora nie jest zauwazalna dla mnie. Jest tak jak mowisz, blizesz sciany to mniej sie po niej swiatlo rozplynie, dalej,
  • Odpowiedz
@pifpawko: kup regulowany uchwyt żeby był odsunięty od ściany, daje to lepszy efekt. Diody są umieszczone pod kątem ale tak jak zalecają w instrukcji 25 cm od ściany i czym dalej telewizor tym lepiej rozpływa się to po ścianie. Co do jasności, ja mam około 30 cm od ściany i świeci to tak mocno że rozświetla cały pokój ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@drevlov: mam model Philipsa
  • Odpowiedz
@pifpawko Część kolego, kupiłeś ten telewizor? xD Zastanawiam sie nad ambilght ale mam uchwyt przez który tv byłby odsunięty od ściany o 10cm i też zastanawiam się z czy to nie będzie zbyt blisko
  • Odpowiedz