Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bycie team leaderem w #korposwiat - chłód czy smród? Nie mam ambicji na robienie kariery poprzez wspinanie się po szczeblach zarządzających; myślałem bardziej o byciu specjalistą w swoim fachu. Czy może jednak jest to dobry wpis do CV, i nic na tym nie tracę gdybym nim został? Potrzebują kogoś na cito i z tego co wiem, miałbym duże szanse (team nie jest wielki, a póki co zgłosiły się same dzbany, od których wiem, że jestem lepszy).
#kariera #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f25d74fc320eaecdaadac72
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

bycie team leaderem w korpo

  • chłód 10.1% (8)
  • smród 25.3% (20)
  • jeden rabin powie tak, inny powie nie 64.6% (51)

Oddanych głosów: 79

  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak zespol nieduży i ogarniety to why not?
Dojdzie ci troche korpo shitowej roboty ale to ładnie wyglada ze potrafisz ogarnac grupke ludzi.

Poza tym jak chcesz byc byc techniczny tk zycze ci tego zebys byl team lederem niz skonczyl jako team manager bo to frustruje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko zależy jakie korpo i co robicie. Równie dobrze mógłbyś zapytać - "obiad w restauracji - git czy nie". W jednej dobrze zjesz, po drugiej dostaniesz sraczki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy od zespołu, korpo i twoich oczekiwań. Ja uważam że doświadczenie ciekawe i mi się podobało. Inni zrezygnują bo nie chce im się ogarniać ludzi. Licz się że zmiana zakresu obowiązków w stronę umiejętności miekkich, komunikacji i zarządzania. No i więcej czasu spędzisz na callach / spotkaniach.
  • Odpowiedz