Wpis z mikrobloga

użytkownik Kajaczek zadaje pytanie, dla czego Szwecja jest podawana jako wzór walki z koronawirusem, a gdy ktoś próbuje to zrobić, to usuwa jego komentarz i wrzuca na czarno. Jak tam, przewietrzyłeś już piwnicę przed drugą falą? Nie zapomnij zrobić zapasu papieru toaletowego, bo od września zamykają markety, sprawdzone info.
#koronawirus
  • 8
@nn-borg: widocznie już wcześniej napisałeś coś, co burzy wykreowany przez jego mózg wszechświat, dokładnie tak, jak płaskoziemcom, i wrzucił Cię przez to na czarno. Gardzę takimi jak on, zamiast argumentami odpowiedzieć i zakwestionować, woli pisać swoje dyrdymały i kasować sprzeczne jego światopoglądowi opinie.
@bary94pl: Ostatnio z wielką przyjemnością czytam tag #dailystoic, może odpowiem w stylu stoika?

"Dlaczego miałbyś oczekiwać, że lockdownowy zamordysta będzie zamordystą tylko w jednej dziedzinie, zaś pozwoli Ci na swobodne wypowiadanie opinii? To tak, jakbyś oczekiwał od dzikiego lwa, że w piątek będzie pościł."

Zamordysta to określony mindset. Człowiek, który będzie oczekiwał, że będziesz bezrefleksyjnie nosił maseczkę o mocno wątpliwej skuteczności, bo tak kazał jego Pan, pewnie będzie też
@Dutch: Nie znałem typa wcześniej, odpisałem na jego komentarz, i on go usunął. Wg. Mnie skoro zadaj się pytanie, to po to, bo przedyskutować coś i wymienić opinię, a jeżeli chciał on stworzyć kółko wzajemnej adoracji, to mógł podpisać to jakimś nowym tagiem, nie tagować publicznym tagiem z dość sporą i w dodatku rosnącą w ostatnim czasie popularnością. W dodatku na końcu jego posta pisze

Zapraszam do dyskusji.

No to przepraszam