Wpis z mikrobloga

Na żadnym Marszu Równości nigdy żadna osoba nie została w jakikolwiek sposób poszkodowana za to, że miała polską flagę albo koszulkę.

Za to tutaj z dzisiaj dumny biały heteroseksualny patriota podczas trwania "godziny W" zwyzywał dwie przestraszone dziewczyny za... tęczową torbę.

Patriotyczne moralne zbydlęcenie podsycane przez konserwatywno-narodowe gównomedia.

Tfu.

#4konserwy.RU #lgbt #neuropa #powstaniewarszawskie
źródło: comment_1596315296znlHFh8dbQtx6Cb7p3ZbV8.jpg
  • 16
@Padre44: Nie obchodzi mnie czy ma prawo, czy nie. Według broszury wydanej przez MSWiA dot. flagi państwowej nie powinien jej przy sobie mieć, jednak osobiście nie uważam, że noszenie flagi państwowej z godłem, zamiast "zwykłej" jest jakimś strasznym faux pas. Przecież lepiej żeby pomachał tym, niż biało-czerwonym kocem z tyskiego.

No i większym idiotą zdecydowanie jesteś ty, bo zamiast przyznać się do błędu i przestać wyzywać losowych ludzi, próbujesz udwodnić za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DominatorTerminator: Czyli jeśli prawo nie jest po twojej stronie to problem prawa. Ciekawy fikołek umysłowy.
W życiu też tak wybiórczo traktujesz prawo?

Do jakiego błędu powinienem się przyznać? Nie powinienem mieć tej flagi ze sobą. To czym macha nie jest dla niego przeznaczoną flagą. Zresztą sam to przyznałeŝ.
@Padre44: Tak, czasami zjadam batona w komunikacji publicznej no i zdarzylo mi się biegać na korytarzu przed matmą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nijak ma się ta sytuacja do mnie, bo sam nigdy bym nie wyszedł z polską flagą, ani pewnie jakąkolwiek inną, na ulicę.

Do tego, że jest to polska flaga. Nie ważne, czy ma prawo ją nosić, czy nie.