Wpis z mikrobloga

Sebe poznałem przez postać Kamila. Regularnie lajwy zacząłem oglądać pod koniec ubiegłego roku. Trafiłem akurat na okres gdzie Seba nikogo nie wyzywał i generalnie było spoko. To co lubię na tych lajwach to generalnie gry w które gra i to, że faktycznie ogarnia te symulatory. Po bardzo przyjemnym zimowym okresie z zamulaniem do rana przyszła Zacna Pompa. Generalnie na czacie się nie udzielam, bo nie ma możliwości wejść w jakąkolwiek polemikę z prowadzącym, który uznaje tylko jeden punkt widzenia - swój. Generalnie można by przeżyć jakoś ten szantaż, sam rzuciłem kilka ojro, ale to w jaki sposób on to uzasadnia to jest po prostu jakiś cyrk. Chodzi oczywiście o to, że on nie będzie za darmo po 8h strimował kiedy izak zarabia wór kasy. Co z tego, że izak nie wyzywa i nie banuje wszystkich jak popadnie, że przez regularne strimy zwiększał widownie, co przełożyło się na zwiększenie dochodu. Nie, lepiej #!$%@?ąć minimalną stawkę i albo płacicie albo nie będę strimował, bo ktoś zarabia więcej.
Jedyne co się stanie jak przestanie strimować, to tyle że 40 osób będzie musiało znaleźć inny strim. Nie da się zbudować społeczności przez szantaż i wyzwiska za inny punkt widzenia.

#dallasstudios
  • 1
@kuba2223:
No przecież to nie dociera. To już jakiś stan rozkładu w mózgu się uruchomił bo jak można żądać poklasku, frekwencji i przede wszystkim siana jak się oferuje coraz większe gówno. Totalne zaprzeczenie logiki.
Jak już streamy były w fazie agonalnym to tylko zerkałem dla beki czy nie będzie jakichś pato-monologów o zakopie, pieniądzach.
Z resztą wątek finansowy jest dosyć intrygujący bo albo ja na streamach z lat wcześniejszych nie wychwyciłem