Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: cyber przecież wszystkie wykresy tego typu są nic nie warte, całe 10 lat BTC mamy obrysowane tutaj w tęczę, a potem kolejne lata dają nam zakres ceny od 5 do 100tys dolarów. Czyli zwykle oszustwo jakie daje "twórcy" wykres logarytmiczny i tęcza o szerokim zakresie. Cena od 5 do 100k$ #!$%@? idź pan w chui. Mógł ustawić żeby było od 10$ do 1M$ i miałby już pewność że wykres
  • Odpowiedz
@jurekogorek666: Januszszynsebastiana... co ty mi tu #!$%@?? Dzięki za info, nie wiedziałem...
Przeczytaj ten wpis o tęczy i co napisałem o niej na samym początku: https://www.wykop.pl/wpis/51010203/s2f-to-kretynski-model-juz-duzo-zdrowszy-jest-rain/

Ten wykres jest w opozycji to #!$%@? upośledzonego S2F. Ten nie gwarantuje moona. On dopuszcza nawet w 2022 ~13k... Na dodatek sugeruje nawet sell a nie kretyna który wciska idiotom phase 5 która #!$%@? nas na 0,5mln$ za 3 miesiące, bo był halving i
  • Odpowiedz
całe 10 lat BTC mamy obrysowane tutaj w tęczę, a potem kolejne lata dają nam zakres ceny od 5 do 100tys dolarów.


@jurekogorek666: Jakie #!$%@? oszustwo? Przecież to bazuje na historycznej cenie, wykres jest logarytmiczny, predykcja jest pociągnieciem odchylkenia krzywej... Dzięki że mi powiedziałeś że to nie gwarantuje mi że ludzie zaczna kupować i spompują cenę do jakiegoś poziomu w magiczny sposób z powodu obrazka :D
#!$%@?, janusz naprawdę idź
  • Odpowiedz
@venom_inside: Wy jesteście po prostu tępi. Nie potraficie czytać ze zrozumieniem naprawdę prosto zbudowanych zdań. Przerasta to wasze procesy myślowe. Napisz cały post o tym że też nie uważasz że jakiś wykres cokolwiek oznacza, przyjdzie ciemnogród i ci zarzuci że twierdzisz inaczej...

Boże, nie wierzę, skończ już ten Joke, wystarczy. To nie może być prawda... ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Cyber wykres to zawsze można narysować i to nic nie oznacza, kropki się zawsze zmieszczą na wykresie, sztuką to jest wziąć kropki z 2011 roku wyliczyć z nich funkcję a potem pokazać ze ta sama f. działa dla kropek z 2017 i reszty, TEGO ŻADEN TWÓJ WYKRES NIE ROBI, ŁĄCZYCIE SE KROPKI I KOLORUJECIE JAK DZIECI W PRZEDSZKOLU.

POKAŻ MI FUNKCJĘ I POKAŻ ŻE DZIAŁA DLA DOWOLNEGO PRZEDZIAŁU W
  • Odpowiedz
@venom_inside: Haha, to tu właśnie sam udowodniłeś że to ty wierzysz w jakiekolwiek kreski które magicznie wyznaczą cenę. Jasno stwierdziłeś że gdyby wyznaczyć ciąg geometryczny na podstawie historycznych cen to miałoby sens. Buahahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@venom_inside: O ja #!$%@?... Prawidłowość matematyczną chcesz wyznaczyć i przewidzieć przyszłość na którą ma wpływ wiele czynników niezależnych. Filozoficznie dochodzimy nawet do wniosku że uważasz że nie masz własnej woli, ani inni ludzie, bo twierdzisz że jakiś wzór ma wpływ na ich zachowania w przyszłości, czy będą kupować, czy sprzedawać... Atari, ja cię #!$%@?ę....
  • Odpowiedz
@venom_inside: ja ciemnoto w każdym zdaniu w tym wpisie twierdzę że się nie da. Nigdzie nie napisałem że ten lub jakikolwiek inny wykres jest cokolwiek wart.

Za to ty dwukrotnie potwierdziła że to ty uważasz że jakiś wykres może mieć sens i przewidzieć przyszłość, tyle że nie ten... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Atari, jednak nie trollowales. Ty masz poważne zaburzenia intelektualne, cały czas upierasz się że
cyberpunkbtc - @venom_inside: ja ciemnoto w każdym zdaniu w tym wpisie twierdzę że si...
  • Odpowiedz