Wpis z mikrobloga

Mirki to są jednak jak przekupki na targu, albo kwoki. Jak nożna poświęcić tyle energii życiowej na ciśnięcie po typie, bo związał się z jakąś inną osobą? Jakakolwiek by nie była. Co niektórzy podchodzą do tego jakby to ich własne dziewczyny okazały się prostytutkami i mało jaja nie zniosą ze złości i rozpaczy. Dopiero teraz odkryliscie że osoby pracujące a branży uciech cielesnych też w końcu zakładają rodziny i jakoś stabilizują swoje życie? W jaki sposób to że typ umawia się z roksą wpływa negatywnie na wasze życie że trzeba ich skazywać na ostracyzm społeczny? Wyobraźcie sobie że znaleźliście partnerkę i pół polski się z niej śmieje bo wzięła sobie takiego przegrywa jak wy. Zastanówcie się czy przypadkiem bez sensu nie psujcie komuś psychy. Miłość nie wybiera ugułem, mam nadzieję że nie znajdziecie się nigdy po drugiej stronie barykady.

Imb4 pewnie masz dziewczynę prostytutkę - nigdy nie miałem, nigdy nie korzystałem z usług div xd

#kleboldswaifu #przegryw #justwykopthings
MackaCthulhu - Mirki to są jednak jak przekupki na targu, albo kwoki. Jak nożna poświ...

źródło: comment_15963028774RtNEq3HW1Hw73pPSQZzYs.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy: Świerzy związek i ty myślisz, że to potrwa dłużej niż pół roku/rok? xD

Ona jest w takim stanie, że weźmie byle kogo, kto będzie za nią wszystko robił. Sama przyznała, że lubi jak ktoś robi wszystko za nią, więc znalazła sobie giermka i jak już miarę się ogarnie, to kopnie go w dupe.
  • Odpowiedz
Oho, mamy biało-rycerza na sali.


@Mr_Squno: Kurde, jacy wy przewidywalni jesteście. byłem na 100% pewien, że tak mnie nazwiesz.

Ogólnie koło dupy mi lata opinia o mnie. Ale naprawdę mało mnie obchodzi, że jakiś koleś związał się z "kobietą pracującą". Jeśli jest im tak dobrze, są szczęśliwi i nikogo nie krzywdzą to tylko dobrze im życzę. Serio, nie ustawiaj życia innym, nie zaglądaj im pod kołdrę a będziesz w życiu
  • Odpowiedz
Ale naprawdę mało mnie obchodzi, że jakiś koleś związał się z "kobietą pracującą". Jeśli jest im tak dobrze, są szczęśliwi i nikogo nie krzywdzą to tylko dobrze im życzę.


@MandarynWspanialy: Również, więc nie rozumiem twojego problemu. Mówię tylko jak sytuacja będzie wyglądała
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy: Też wszystkiego najlepszego im życzę, ale taki związek nie ma prawa wypalić i nie wypali. To zwykłe zauroczenie kimś, kto przynosi żarcie do łóżka. Dlatego napisałem, że ona jest tak styrana psychicznie przez klientów, dragi i alkohol, że weźmie byle kogo, żeby sie poczuła doceniona, a nie gnojona przez klientów.

On zostanie skopany po czasie, a ona znajdzie sobie lepszego sponsora i tyle, co będziemy się okłamywać - 5
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu:
Jak dla mnie wszystko git. Koleś wiedzial o jej pracy, nikt niczego nie ukrywa. Uczciwie i szczerze. Szkalowac powinno się wszystkie kobiety ukrywające swoją przeszłość.
  • Odpowiedz