Wpis z mikrobloga

#wulfeecontent #oddawaniekrwi #challenge

Udało się! Dzisiaj stawiłem czoła mojego największego strachu i oddalem krew :) Ogólnie było ekstra i fajnie, ale po samym oddaniu wystąpiły małe komplikacje :P No ale wolę o tym nie myśleć. Zrazić się na pewno nie zrażę i zapewne oddam jeszcze w przyszłości :)

Fajna rzecz - załapałem się na "promocję" i kartę dostanę za darmo, a książeczka przyjdzie pocztą :)

Aktualnie jestem poza domem, to nie mam jak zdjęcia wstawić :< najwyżej potem wrzucę :D

Nawiązując do: http://www.wykop.pl/wpis/5068956/bojesie-mamprzesrane-oddawaniekrwi-troche-tla-ogol/

Wołam osoby, które moga być zainteresowane :D

@krzeselko @blackvanilla @DupaJasia_ @cidelfons @Endorfinek @Analityk @Vojtazzz @Migfirefox @Threepwood
  • 14
@Wulfee: Krewkarta? Jest darmowa, tylko trzeba się o nią upomnieć. O książeczkę nie trzeba się nawet upominać, powinna przyjść pocztą. Jak nie dojdzie to upomnij się jak będziesz drugi raz (liczę że będziesz), za trzecim razem będzie do odbioru osobistego, albo nawet Ci na miejscu zrobią
@Vojtazzz: Hmmmm. W Katowicach byłem i mówili ze w okresie letnim jest karta za darmo, a tak to ze trzeba 60zl zapłacić. Chyba ze coś zle zrozumiałem. Nie mniej jednak bede ja mieć :)